آیا بهترین اسلحه بازی Fortnite در سال ۲۰۲۱ را می‌شناسید؟

سه سلاح برتر و بدتر!

بهترین اسلحه بازی Fortnite

به تازگی اعلام شده که بهترین اسلحه بازی Fortnite کدام بوده و کاربران در واقع از چه سلاح‌هایی بیشترین استفاده را می‌کرده‌اند. با این وجود، آیا این تفنگ‌های برتر را می‌شناسید؟

در سال ۲۰۲۱ چند فصل مختلف از Fortnite، برخی سلاح تازه را معرفی کردند که استفاده آن‌ها نسبت به آنچه که پیش‌تر در بازی وجود داشت، کمی متفاوت بود. برای مثال در فصل آمدن موجودات فضایی، سلاح مختلفی آمدند و در کنار تفنگ‌های قبلی قرار گرفتند یا در فصل Primal، می‌توانستید سلاح ساده‌ای را بردارید و ارتقا دهید!

با این وجود همیشه هم سلاح تازه معرفی شده برای کاربران جذابیت نداشته و جالب نبوده‌اند، در حالی که بازیکنان برای زودتر کشتن دیگران از برخی اسلحه خاص استفاده می‌کرده‌اند.

بهترین اسلحه بازی Fortnite در فصل‌های ۲۰۲۱

سلاح Railgun

تفنگ Railgun در فصل هفتم از چپتر دوم بازی Fortnite معرفی شده بود و توسط گروه Imagined Order ساخته شده است. با این حال، جالب است بدانید که کاربرد این سلاح در اصل شکستن دیوارهای دفاعی دشمن بود، اما اگر با آن به خود دشمنان می‌زدید، باز هم آسیب بسیاری به آن‌ها وارد ‌می‌شد!

ریل‌گان در واقع برای زدن هر تیر مثل سلاح تک‌تیرانداز عمل می‌کند، با این تفاوت که پیش از شلیک گلوله باید آن را شارژ کنید. این روند نیاز به کمی تمرین برای حرفه‌ای شدن داشت اما در نهایت، اگر موفق می‌شدید تا با شارژ کامل به کله دشمنان بزنید، آن‌ها به لابی فرستاده می‌شدند.

سلاح Pump Shotgun

یکی از بهترین اسلحه بازی Fortnite نه‌تنها در سال ۲۰۲۱، بلکه در کل فصل‌های مختلف این عنوان، سلاح Pump Shotgun است. این شاتگان مدت‌هاست که از همان ابتدای عرضه بازی برای کاربران در دسترس قرار داشته و مدت‌هاست که به عنوان سلاح Meta یا فوق قوی توسط افراد استفاده می‌شود.

این تفنگ بدون شک جایگاه به شدت ویژه‌ای را در میان کاربران دارد، اما متاسفانه باید گفت که دیگر خبری از قدرت سابق آن در بازی نیست! چراکه در چپتر سوم فورتنایت، به کلی شاتگان‌ها کمی نرف شده‌اند تا دیگر نتوانید خیلی راحت با یک تیر دقیق، دشمنان را با خاک یکسان کنید.

سلاح Sideways Scythe

هنگامی که مکعب‌ها شروع کردند تا روی جزیره بازی فرود بیایند، کاربران متوجه شدند که سلاح مختلفی از Sideway ها قابل دریافت است. با این وجود در میان آن‌ها، Scythe به عنوان یکی از بهترین اسلحه بازی Fortnite در سال ۲۰۲۱ انتخاب شده است. این تفنگ در واقع استفاده فراوانی را به دست کاربران داشته و متاسفانه دوره استفاده از آن بسیار محدود بود.

قدرت آسیب‌رسانی فوق‌العاده بالا و در عین حال سبک؛ چه چیزی از یک سلاح بی‌نظیر می‌خواهید؟ در واقع Sideways Scythe به بازیکنان اجازه می‌داد تا بدون مشکل حتی یک تیم چهار نفره کامل را هم حذف کنند!

بدترین سلاح‌های بازی Fortnite در فصل‌های ۲۰۲۱

سلاح Charged Shotgun

در فصل سوم از چپتر دوم، شاتگان‌های شارژی معرفی شدند. نام سلاح کاملا گویای ماجراست؛ شما یک شاتگان دارید که اگر دکمه شلیک را نگه داشته باشید، تیر آن بیشتر شارژ شده و در نتیجه آسیب وحشتناکی را می‌رساند! مشخصات سلاح نشان می‌دهند که اگر به درستی یک تیر با آن به دشمنان خود بزنید، آن‌ها خیلی سریع نابود می‌شوند، اما اگر فرار کردند چه؟ دیگر شانسی برای زدن تیر دوم نخواهید داشت!

دقیقا به همین دلیل هم ابتدا کاربران نظرشان به این تفنگ جلب شد، اما بعد از اینکه دیدند چقدر طول می‌کشد تا این شاتگان شارژ شود، آن را برای همیشه کنار گذاشتند.

سلاح Suppressed SMG

آمار نشان می‌دهند که تنها استفاده از این سلاح، زمانی بوده که دیگر هیچ سلاح روی زمین دیده نمی‌شود تا بازیکنان بردارند. در واقع Suppressed SMG لگد کمی دارد، بی‌صدا است و در مجموع آسیب متوسط تا ضعیفی را می‌رساند. اما اگر در فاصله نزدیک بخواهید درگیر شوید، شاتگان حرف اول را می‌زند. اگر هم در فاصله دور بخواهید درگیر شود، Rifle ها و سلاح تک تیرانداز برتر خواهند بود. پس استفاده Suppressed SMG در چیست؟

شاید بهتر بود تا میزان برد این تفنگ پایین بیاید و در ازای آن، قدرت آسیب‌رسانی آن در مبارزات نزدیک افزایش پیدا کند تا به رقیبی مناسب برای شاتگان تبدیل شود.

سلاح Fiend Hunter

تفنگ‌های Fiend Hunter خیلی بستگی به شرایط داشتند. اگر دو عدد از آن‌ها را همزمان برمی‌داشتید، شاید اوضاع کمی بهتر می‌شد، اما در مجموع با میزان آسیب‌رسانی متوسط رو به ضعیفی که داشتند، هرگز در رده بهترین‌ها قرار نمی‌گیرند. به همین دلیل نیز کاربران زیاد از آن استفاده نکرده‌اند و طبق آمار در دسته بدترین‌ها قرار می‌گیرد.

اما نظر شما درباره بهترین و بدترین اسلحه بازی Fortnite چیست؟ آیا با این لیست ارائه شده موافق هستید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا