1%
  • 0/10

بازی جدید Tomb Raider به‌زودی معرفی می‌شود

آمازون وعده داد

بازی جدید Tomb Raider به‌زودی معرفی می‌شود ۰ ۰۸ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید Tomb Raider

بر اساس اعلام شرکت آمازون گیمز، بازی جدید Tomb Raider به همراه بازی ارباب حلقه‌ها به‌زودی معرفی خواهند شد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید حدود دو سال پیش بود استودیو کریستال داینامیکس در پیامی رسما از ساخت بازی جدید فرنچایز توم ریدر خبر داد؛ اثری که هنوز به نمایش گذاشته نشده و جزئیاتی از کلیات داستان و ماجراجویی بعدی لارا کرافت در دسترس نیست.

با این حال، به نظر می‌رسد انتظارها را رو به اتمام بوده و کریستال داینامیکس به‌زودی با همکاری شرکت آمازون گیمز از این عنوان پرده برمی‌دارد. در همین راستا، ساعاتی پیش کریستوف هارتمن، مدیرعامل آمازون گیمز، در گفت‌وگویی اعلام کرد که اولین جزئیات از بازی توم ریدر جدید در آینده نزدیک به اشتراک گذاشته خواهد شد.

آقای کریستوف هارتمن در این زمینه توضیح می‌دهد:

فاصله چندانی با انتشار جزئیات جدید از بازی توم ریدر و ارباب حلقه‌ها نداریم. ما وارد یک ریتم منظم‌تر در رابطه با انتشار بازی‌ها می‌شویم. این‌ها تنها چیزهایی هستند که من هم اکنون می‌توانم درباره آن‌ها با شما صحبت کنم. اولویت ما کیفیت است. به خاطر انتظارات زیاد ما، این عناوین باید کیفیت مورد نظر را داشته باشند.

لازم به ذکر است که بازی جدید توم ریدر با استفاده از موتور آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود. بر اساس شایعه‌ها، این بازی یک اثر جهان باز خواهد بود و اتفاقات آن در کشور هند جریان دارد. با این حال، جزئیات بیشتری از ماجراجویی لارا کرافت در این کشور و آنتاگونیست بازی در دسترس نیست.

همچنین، به نظر می‎رسد بازی جدید Tomb Raider دارای یک نقشه بسیار بزرگ با چالش‌های فراوان است که طبق معمول، یک سری چشم‌اندازهای زیبا و مناظر وسیع در آن به چشم می‌خورد. از طرفی، گویا این بار موتور سیکلت و چتر نجات در بازی وجود دارد تا لارا کرافت در یک محیط جهان باز به راحتی جابه‌جا شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments