1%
  • 0/10

از ظاهر توم ریدر در بازی جدیدش رونمایی شد

نسخه جدید همچنان در دست ساخت قرار دارد

از ظاهر توم ریدر در بازی جدیدش رونمایی شد ۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
ظاهر توم ریدر

استودیو کریستال داینامیکس در اقدامی غیرمنتظره از ظاهر توم ریدر (Tomb Raider) رونمایی کرده که احتمالاً به بازی جدیدش تعلق دارد.

در حالی که چهار سال از عرضه Shadow of the Tomb Raider در بازارهای جهانی می‌گذشت، نسخه جدید سری بازی‌‎های توم ریدر معرفی شد. این عنوان Tomb Raider Next نام داشته و استودیو کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) وظیفه ساختش را به دوش می‌کشد. همچنین بخش گیم شرکت آمازون نه تنها بعنوان سرمایه گذار در پروژه مشارکت دارد، بلکه ناشر آن هم محسوب می‌شود.

اکتیویژن طی سال‌های گذشته در قالب کراس اور به همکاری‌های متعددی با شرکت‌های مختلف پرداخته که نمونه‌اش را می‌توان در حضور توم ریدر در Call of Duty: Modern Warfare 2 و Call of Duty: Warzone مشاهده کرد. توم ریدری که در کالاف دیوتی‌ها در دسترس قرار گرفت، ظاهر جدیدی نسبت به آنچه در نسخه‌های اخیر دیده بودیم داشت. از همین رو، گروهی از کاربران احتمالاً دادند این ظاهر به Tomb Raider Next تعلق دارد.

وب سایت کریستال داینامیکس به تازگی وب سایت Tomb Raider را راه اندازی کرده که با مراجعه به آن می‌توان تصویری از ظاهر توم ریدر را مشاهده کرد؛ ظاهری جدید که به نسخه‌های بسیار قدیمی شباهت زیادی دارد. او مانند گذشته یک آستین حلقه‌ای و یک شلوارک به تن داشته و دو سلاح کلت را در دست دارد. در ضمن، این نسخه از برخی جهات با چیزی که در بازی‌های کالاف دیوتی دیده بودیم، تفاوت دارد:

شرکت Aspyr اخیراً بازی Tomb Raider I–III Remastered را عرضه کرده که ریمستر نسخه‌های اول الی سوم مجموعه را در خود جای داده است. اگرچه بازخوردها بطور کلی مثبت بوده، گروهی از کاربران نسبت به حالت کنترل مدرن (Modern) اعتراض داشته و آن را به یک عقبگرد نسبت به حالت کنترل نسخه‌های اصلی می‌دانند؛ زیرا انجام بسیاری از حرکات مانند پرش به عقب سختتر شده است. به این مورد باید عملکرد دوربین در حالت مدرن را اضافه کرد که آزاردهنده است.

در حال حاضر مشخص نیست بازی Tomb Raider Next چه زمانی عرضه می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments