برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

عنوان احتمالی Tomb Raider 2 توسط کارگردان این فیلم، میشا گرین فاش شد

پیش نویس اولیه فیلم نامه Tomb Raider 2 نوشته شده است

عنوان احتمالی Tomb Raider 2 توسط کارگردان این فیلم، میشا گرین فاش شد ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
عنوان احتمالی Tomb Raider 2

میشا گرین (Misha Green) نویسنده و کارگردان دنباله  Tomb Raider در قالب یک توییت عنوان احتمالی Tomb Raider 2 را فاش کرد؛ گرین در ادامه افزود که پیش نویس اولیه فیلم نامه این اثر به طور کامل نوشته شده است. 

لارا کرافت (Lara Croft) در سال ۱۹۹۶ در ابتدا قهرمان یک بازی ویدیویی با عنوان Tomb Raider بود و پس از موفقیت بازی و محبوبیت این شخصیت، لارا کرافت به یک شخصیت سینمایی تبدیل شد و اولین بار در سال ۲۰۰۱ نقش لارا کرافت را آنجلینا جولی (Angelina Jolie) ایفا کرد. به طور حتم طی زمان این فرنچایز دستخوش تغییرات زیادی شده و نسبت به آنچه که در ابتدا بوده، اکنون بسیار متفاوت است. در سال ۲۰۱۸ ریبوتی جدید از این فرنچایز ساخته شد اما این بار به جای جولی، آلیسیا ویکاندر (Alicia Vikander) ایفای نقش لارا کرافت را به عهده گرفت.

اگرچه این فیلم بسیار موفق عمل کرده و مبلغی معادل ۲۷۴ میلیون دلار از گیشه دریافت کرد، استودیو مترو گلدوین مایر (Metro-Goldwyn-Mayer) در ابتدا علاقه چندانی به ساخت دنباله این اثر نشان نداد. اما پس از مدتی مشخص شد که خالق Lovecraft Country میشا گرین برای نویسندگی و کارگردانی فیلم Tomb Raider 2 استخدام شده است. 

عنوان احتمالی Tomb Raider 2 از زبان میشا گرین 

اکنون چند ماه پس از تایید این خبر که میشا گرین مسئولیت ساخت این دنباله را برعهده دارد، گرین در قالب یک توییت به طرفداران خود خبر داد که تحریر اولیه پیش نویس فیلم نامه Tomb Raider 2 به اتمام رسیده است. بر اساس این توییت عنوان احتمالی این فیلم (Tomb Raider: Obsidian) خواهد بود. گرچه در ادامه گرین عنوان کرد که هنوز هیچ چیزی در رابطه با جزییات این اثر حتی نام فیلم تایید و مشخص نشده اما در این  توییت می‌بینیم که او چنین نامی برای Tomb Raider 2 انتخاب کرده است.

شاید در ابتدا این نام کمی بی ربط با داستان باشد و معمولی بنظر بیاید اما با کمی دقت در جزییات داستانی بازی Tomb Raider متوجه می‌شویم که Obsidians نقش مهمی در ماجراجویی‌های لارا دارند. شیشه‌های آتش فشانی موانعی هستند که همیشه سد راه لارا می‌شوند و مهارت‌های او را به چالش می‌کشند. در نسخه Shadow of the Tomb Raider، که گرین خود از طرفداران این بازی است، تله‌های Obsidians آیتم خیلی مهمی به شمار می‌روند. 

بدون شک گرین بنا به دلیلی این نام احتمالی را انتخاب کرده است. با این حال هنوز مشخص نیست که بین مواردی که تحت عنوان Obsidian در بازی دیده‌ایم و عنوان انتخابی گرین ارتباطی وجود داشته باشد. این نام می‌تواند به گنجینه‌ای اشاره کند که لارا کرافت در فیلم تلاش می‌کند تا به آن دست بیابد؛ یا نام یک شخصیت یا یک مکان باشد. مهم‌ترین نکته توییت گرین این امر است که او نوشتن پیش نویس اولیه‌ی فیلم نامه را به اتمام رسانده و این امر یعنی همه چیز در رابطه با فیلم Tomb Raider 2 به خوبی پیش می‌رود. با این حال هنوز زمان زیادی باقی مانده تا از دیگر جزییات فیلم Tomb Raider 2 سر در بیاوریم.  
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments