تام هالند علاقه‌ی زیادی به حضور در سریال WandaVision دارد

مرد عنکبوتی در توهمات واندا؟

تام هالند در سریال WandaVision

بازیکن نقش مرد عنکبوتی یعنی تام هالند در مصاحبه‌ای اعلام کرد که علاقه‌ی زیادی به حضور در سریال WandaVision دارد.

امسال برای مارول سال بسیار شلوغی خواهد بود و قرار است، فاز چهارم دنیای سینمای مارول آغاز شود. دیزنی سرمایه‌گذاری بسیار زیادی روی سریال‌های خود انجام داده که از جمله آن‌ها می‌توان به عناوینی چون The Falcon and the Winter Soldier و WandaVision برای سال ۲۰۲۰ میلادی اشاره کرد.

بدون شک بسیاری از طرفداران دنیای سینمایی مارول شدیدا می‌خواهند از جریان سریال WandaVision آگاه شوند. این موضوع مخصوصا با انتشار تیزر کوتاه مارول در جریان رویداد سوپر بول، تشدید یافت. حتی بازیگر جوان مرد عنکبوتی یعنی تام هالند، بسیار از این موضوع هیجان‌زده بوده و در مصاحبه‌ای از علاقه‌ی خود به حضور در سریال WandaVision می‌گوید. او در مصاحبه گفت:

من فکر می‌کنم که سریال WandaVision بسیار جالب باشد. من واقعا نمی‌دانم که این اثر در خصوص چه چیزی خواهد بود و به نظر می‌رسد که سبک خاصی را دنبال می‌کند. با آن چیز‌هایی که به نمایش درآمد به نظر می‌رسد که یک اثر Sitcom باشد. من واقعا نمی‌فهمم که روند روایت سریال چطور پیش خواهد رفت ولی می‌دانم که خیلی جذاب می‌شود. الیزابت اولسن و پل بتانی افرادی بسیار خوبی هستند و با همکاری در کنار آن‌ها لذت می‌بیرم. بنابراین من می‌توانم در سریال WandaVision در نقش مرد عنکبوتی حضور داشته باشم.

همانطور که می‌دانید، علاقه‌مندان دنیای سینمای مارول باید منتظر اکران سومین فیلم از مرد عنکبوتی با هنرنمایی تام هالند باشند.

سریال WandaVision در تاریخ نامشخصی از ماه دسامبر (۱۱ آذر الی ۱۱ دی) روی شبکه‌ی دیزنی پلاس، پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا