بازیگر نقش اصلی Uncharted از عملکردش در فیلم رضایت ندارد!

تام هالند و جملاتی که نباید به زبان می‌آورد!

بازیگر نقش اصلی Uncharted

تام هالند بازیگر نقش اصلی Uncharted در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود با مجله‌ی CQ اعلام کرد از عملکردش در فیلم رضایت ندارد!

در پی موفقیت‌های Uncharted: Drake’s Fortune محصول سال ۲۰۰۷ میلادی، سونی تصمیم اقتباس سینمایی آنچارتد را بسازد. در ابتدا، دیوید او. راسل (David O. Russell) به عنوان کارگردان انتخاب شده بود و وظیفه‌ی نقش اصلی هم روی دوش‌های مارک والبرگ (Mark Wahlberg) قرار داشت. پروژه‌ی مزبور بنا به دلایلی با تاخیرهای طولانی مدت و متعددی روبرو شد. در نتیجه‌ی این اتفاق، والبرگ از تیم بازیگری کنار رفت. او معتقد بود سنش بیش از حد بالا رفته و دیگر برای نقش نیتن دریک مناسب نیست.

سونی که مصمم بود از پتانسیل‌های آنچارتد بهره برده و یک اقتباس سینمایی بسازد، روند جستجو برای یافتن بازیگر نقش اصلی را آغاز کرد. در انتها، تام هالند (Tom Holland) به توافق رسید تا نسخه‌ی جوانی نیتن دریک را به تصویر بکشد. مدتی بعد از این اتفاق، مارک والبرگ به تیم بازیگری بازگشت و قرار شد ویکتور سالی سالیوان را جلوی دوربین ایفا کند. در ضمن، روبن فلیشر (Ruben Fleischer) وظیفه‌ی کارگردانی را به دوش می‌کشد. او فیلم‌های شاخصی از جمله Zombieland و Venom را در پرونده‌ی حرفه‌ای خود دارد.

تام هالند بازیگر نقش اصلی Uncharted چندی پیش مصاحبه‌ای را با مجله‌ی CQ انجام داد. او در بخشی از گفتگو فاش کرد حین ایفای نقش در فیلم آنچارتد تصمیماتی را اتخاذ کرده که احتمالا دیگر تکرارشان نخواهد کرد:

به محض اینکه نسبت به ظاهرتان جلوی دوربین نگران شوید، بازیگری به چیزی غیر از ایفای یک نقش تبدیل می‌شود. فکر می‌کنم برخی اوقات عملکردم جلوی دوربین تحت تاثیر این افکار قرار گرفت: می‌خواهم ظاهرم عالی باشد و می‌خواهم در این لحظه عالی به نظر برسم.

من باید نقش فردی را ایفا می‌کردم که سرسخت است و در برابر درد کم نمی‌آورد، به بیان دیگر شبیه مارک والبرگ است [اشاره به نقش‌های اکشن والبرگ طی سال‌های گذشته]. ناسلامتی، نیتن دریک به قهرمان فیلم‌های اکشن شباهت دارد. ببین، هنوز نسخه‌ی نهایی فیلم را ندیده‌ام. در نتیجه، مطمئن نیستم در انجام این کار موفق عمل کرده‌ام یا خیر.

با توجه به صحبت‌ها، تام هالند قصد ندارد بگوید Uncharted فیلم بدی است یا ایفای نقش در آن تصمیم اشتباهی بود، بلکه می‌خواهد بگوید گاهی اوقات به جای اینکه تمرکز خود را روی بازیگری بگذارد، روی موارد فرعی و نه چندان مهم مانند ظاهر و نمایش عضلاتش قرار داد. هالند معمولا در جریان مصاحبه‌ها یا کلیپ‌های خود کارهایی را انجام می‌دهد که نباید انجام می‌داد؛ عادتی که با وجود اتفاقات گذشته هنوز کنار نگذاشته است. اگر حافظه‌تان یاری کند، او نام قسمت دوم Spider-Man 2 را پیش از اعلام رسمی لو داده بود.

اگرچه تام هالند نیت بدی نداشته اما جملاتش در مصاحبه با مجله‌ی CQ بدون شک نگرانی عده‌ای از طرفداران آنچارتد را به همراه دارد؛ موضوعی که بدون شک به مزاق تهیه‌کنندگان Uncharted خوش نخواهد آمد. در انتها، لازم به ذکر است فیلم مزبور از تاریخ ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ فوریه‌ی سال ۲۰۲۲) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا