1%
  • 0/10

تام کروز احتمالاً به فیلم جدید کوئنتین تارانتینو می‌پیوندد

اولین همکاری‌شان خواهد بود

تام کروز احتمالاً به فیلم جدید کوئنتین تارانتینو می‌پیوندد ۰ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تام کروز و کوئنتین تارانتینو

یکی از افشاگرهای مشهور حوزه‌های سینما و تلویزیون از همکاری احتمالی تام کروز و کوئنتین تارانتینو در فیلم The Movie Critic خبر داده است.

در حالی که حدوداً پنج سال از اکران Once Upon a Time in Hollywood می‌گذرد، کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) تمرکز خود را روی جدیدترین اثر سینمایی‌اش قرار داده است. این فیلم The Movie Critic نام داشته و در نسخه دهه ۷۰ میلادی کالیفرنیا جریان دارد. شخصیت اصلی‌اش هم یک منتقد فیلم نه چندان مشهور است.

جف اسنایدر (Jeff Sneider) یکی از افشاگرهای مشهوری است که در حوزه‌های سینما و تلویزیون فعالیت دارد. او اخیراً ادعای همکاری احتمالی تام کروز و کوئنتین تارانتینو را در فیلم The Movie Critic مطرح کرده است. طبق گفته‌های اسنایدر، حضور ستاره هالیوود در قالب کمئو یا نقشی بسیار کوتاه خواهد بود. اینطور که بنظر می‌رسد، اگر کروز بخواهد نقش بیشتری داشته باشد، با فیلم Mission: Impossible 8 تداخل پیش می‌آید.

کوئنتین تارانتینو طی دهه‌های گذشته با ستاره‌های زیادی همکاری داشته اما تام کروز (Tom Cruise) یکی از آن‌ها نیست. از همین رو، اگر ادعای جف اسنایدر رنگ حقیقت به خود بگیرد، فیلم The Movie Critic را باید نخستین همکاری آن‌ها دانست. در ضمن، رسانه Deadline مدعی شده بود برد پیت (Brad Pitt) به این پروژه پیوسته و یکی از آن‌ها را بر عهده گرفته است.

خبرنگار ددلاین گفته برد پیت بعنوان نقش اصلی جلوی دوربین ظاهر خواهد شد اما کوئنتین تارانتینو در یکی از مصاحبه‌های خود گفته بود برای نقش اصلی فیلم جدیدش به سراغ بازیگری می‌رود که تاکنون با او همکاری نداشته است. همچنین گفته بود این بازیگر باید حول و حوش ۳۵ سال سن داشته باشد.

فیلم The Movie Critic در حال حاضر تاریخ اکرانی ندارد اما طبق ادعای یکی از رسانه‌های معتبر، برای انتشار در سال آینده میلادی برنامه ریزی شده است. از همین رو، انتظار می‌رود فیلمبرداری طی ماه‌های آتی آغاز شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments