رونمایی از لباس رد هود در تصاویر فصل سوم Titans

HBO Max به وعده‌ی خود عمل کرد

تصاویر فصل سوم Titans

سرویس استریم HBO Max در راستای عمل به وعده‌ی خود، تصاویر فصل سوم Titans را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که از لباس رد هود رونمایی می‌کنند.

Titans، یک سریال ابرقهرمانی است که جف جانز (Geoff Johns) و گرگ برلانتی (Greg Berlanti) نام‌های آشنا در حوزه‌ی آثار کمیک بوکی آن را ساخته‌اند. داستانش روی گروهی از ابرقهرمانان جوان متشکل از نایت‌وینگ، استارفایر، ریون و بیست بوی تمرکز دارد که می‌خواهند مقابل نیروهای شیطانی بایستند. در فصل اول، شاهد اضافه شدن شخصیتی به نام جیسون تاد بوده‌ایم که به مرور زمان اهمیت بیشتری پیدا کرد و نهایتا به یکی از چهره‌های اصلی تیم تبدیل شد. او بنا به دلایلی نتوانست با اعضای تایتان‌ها کنار بیاید و در انتهای فصل دوم تصمیم گرفت راهش را از باقی شخصیت‌ها جدا کند. مطابق انتظار، او در جریان فصل جدید با هویت رد هود به مبارزه خواهد پرداخت.

طبق برنامه‌ریزی‌های اولیه، Titans قرار بود در پاییز سال جاری میلادی روی آنتن برود اما همه‌گیری ویروس کرونا و عدم صدور اجازه برای فیلمبرداری آثار سینمایی و سریالی، پخش آن را به سال آینده‌ی میلادی موکول کرده است. از آن‌جایی که شرایط تا حدودی بهبود یافته، این پروژه‌ی مورد انتظار از چندی پیش وارد فاز تولید شد. در حال حاضر، دست‌اندرکاران و تیم بازیگری در کانادا به سر می‌برند تا صحنه‌های مورد نظر را ضبط کنند. در ضمن، فصل‌های اول و دوم این محصول توسط سرویس استریم دی‌سی یونیورس ساخته شده بود اما وظیفه‌ی تولید و پخش فصل جدید را HBO Max به دوش می‌کشد.

سرویس استریم HBO Max در راستای عمل به وعده‌ی خود، تصاویر فصل سوم Titans را در شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر کرد. تعداد این عکس‌ها به رقم دو رسیده و لباس رد هود را برای نخستین بار در معرض نمایش قرار می‌دهند. اگرچه جیسون تاد شخصیت مهمی در کمیک بوک‌های بتمن بوده و تاکنون در آثار انیمشینی مختلفی حضور داشته اما محصول HBO Max نخستین لایو اکشنی است که او را در قامت رد هود به تصویر می‌کشد. از همین رو، بسیاری از طرفداران به شدت منتظر رونمایی از لباس بوده‌اند. در ادامه می‌توانید تصاویر مورد بحث را مشاهده کنید:

لائورا جین شنون (Laura Jean Shannon) که لباس‌های ابرقهرمانان حاضر در Titans را طراحی کرده، وظیفه‌ی طراحی لباس جیسون تاد را هم بر عهده داشت. مدلی که او آماده کرده، شباهت بسیاری به لباس این ابرقهرمان در بازی ویدیویی Batman: Arkham Knights داشته و بدون شک بازخوردهای مثبتی را از سوی طرفداران دریافت می‌کند، به خصوص اینکه رنگ محافظ چشمایش مانند آنچه در کمیک بوک‌ها دیده بودیم سفید است. با این حال، نقص‌هایی دارد که به راحتی نمی‌توان از کنارشان گذشت. برای مثال، اندازه‌ی چشمانش روی نقاب بیش از حد بزرگ در نظر گرفته شده است. در ضمن، پوشیدن دو لباس در هنگام نبرد منطقی چندان منطقی نیست. اگر دقت کنید، متوجه می‌شوید او جدا از سویشرت، یک کاپشن چرمی هم به تن دارد.

در انتها لازم به ذکر است فصل سوم Titans در حال حاضر تاریخ دقیق پخش ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا