جزئیات بیشتری از نقش ابرقهرمان جدید مارول در فیلم Thunderbolts لو رفته است

بازیگر این نقش مشخص شده است

سنتری در فیلم Thunderbolts

افشاگری که خود را CanWeGetSomeToast معرفی می‌کند، اطلاعات تازه‌ای را از نقش سنتری در فیلم Thunderbolts لو داده است.

اگرچه اکثر توجه‌ها به سمت Deadpool 3 و دو قسمت جدید انتقامجویان رفته، نباید فراموش کرد مارول فیلم‌های دیگری مانند Thunderbolts را هم در دست ساخت دارد. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از داستان در دسترس نبوده اما می‌دانیم اتفاقات حول محور گروه تاندربولتز می‌چرخد که یلنا بلووا (Yelena Belova)، سرباز زمستان، مامور آمریکا، رد گاردین، گوست، ولنتینا الگرا و تسک مستر اعضایش هستند.

افشاگران صنایع فیلم و سریال طی ماه‌های گذشته مدعی شده‌اند مارول قصد دارد در فیلم تاندربولتز از یک ابرقهرمان جدیدی با نام سنتری (The Sentry) رونمایی کند؛ ابرقهرمانی که بازیگر سریال The Walking Dead یعنی استیون ین (Steven Yeun) نقش آن را بر عهده دارد. شک و شبهه‌هایی نسبت به این قضیه وجود داشت تا اینکه یکی از همکاران ین رسماً تایید کرد او بعنوان سنتری جلوی دوربین می‌رود.

CanWeGetSomeToast یک افشاگر مشهور در حوزه‌های فیلم و سریال محسوب شده و اخیراً اطلاعات تازه‌ای را از نقش سنتری در فیلم Thunderbolts به اشتراک گذاشته است. قبل از اینکه جزئیات لو رفته را مرور کنیم، باید با این ابرقهرمان آشنا شویم. او رابرت رینولدز نام داشته و بخاطر اعتیاد شدید به مواد مخدر وارد یک آزمایشگاه می‌شود تا چیزی پیدا کند. رابرت بطور اتفاقی با سرومی مواجه شده و آن را تزریق می‌کند؛ سرمی که که در واقع نسخه متفاوتی از سرم ابرسرباز است.

اگرچه رابرت رینولدز با تزریق سرم قدرت‌های فراانسانی بدست می‌آورد، دچار اختلال دو شخصیتی می‌شود: شخصیت مثبت سنتری و شخصیت منفی‌اش هم وید (The Void) نام دارد. طبق ادعای CanWeGetSomeToast، وید تنها تجسم جنبه و احساسات منفی رابرت نبوده و در پرده سوم داستان به یک جهان تبدیل می‌شود. CWGST همچنین یادآوری می‌کند چنین اتفاقی قبلاً در کمیک بوک‌ها رخ داد.

در پایان، فیلم تاندربولتز از تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۳ (مصادف با ۰۲ دسامبر ۲۰۲۴) اکران خواهد شد.

2 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا