استودیو Nine Rock Games توسط شرکت THQ Nordic تاسیس شد

منتظر بازی‌های شوتر و سبک بقا باشید

استودیو Nine Rock Games توسط شرکت THQ Nordic تاسیس شد مهسا سپاهی ۰ ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
THQ Nordic

ناشر اتریشی THQ Nordic استودیوی جدیدی را در براتیسلاوا، پایتخت اسلواکی، با نام Nine Rock Games تاسیس کرده تا بازی‌های سبک بقا و شوتر در آن ساخته شود.

در یک بیانیه مطبوعاتی کلمنس کروزر، مدیر عامل شرکت THQ Nordic، اعلام کرد که از جدیدترین تغییرات و نیروهای اضافه شده یه این کمپانی استقبال می‌کند. او عقیده دارد زمانی که همه‌چیز در جای درست قرار بگیرد، مسیر پیشرفت باز می‌شود و تجارت توسعه می‌یابد. در واقع حضور افراد مناسب در بهترین زمان با داشتن ذهنیت مناسب، از نیاز‌های مسیر ترقی محسوب می‌شود. همچنین کروزر در مورد حضور تیمی اسلواکی در استودیو ابراز خوش‌حالی کرد و به آن‌ها خوش‌آمد گفت.

قبل‌تر کارکنان این شرکت روی عناوینی مثل DayZ، Soldier of Fortune: Payback، Chaser و Conan 2004 کار کرده‌اند. دیوید دورکاک، مدیرعامل این کمپانی، در این کنفرانس مطبوعاتی که برای افتتاح استودیو Nine Rock Games راه‌ اندازی شده بود، درمورد چشم‌انداز و برنامه‌های این شرکت تازه تاسیس توضیحاتی داد:

ما به‌شدت از ساخته شدن فروشگاهی در شرکتمان حمایت‌ می‌کنیم و قصد داریم به تدریج تعداد افراد تیم را افزایش دهیم و روی پروژه جدید کار کنیم. با همراهی THQ Nordic به‌عنوان شریک، استعدادهای ما شرایط خوبی را برای همکاری در اولین پروژه مشترک ما پیدا کرده‌اند.

به نظر شما این شرکت اتریشی می‌تواند در ژانر بازی‌های تیراندازی و بقا به موفقیت برسد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا