#مهسا_امینی

ساخت Thor: Love & Thunder در چه مرحله‌ای قرار دارد؟

ظاهرا ناتالی پورتمن بی‌دلیل تمرینات آمادگی جسمانی‌اش را آغاز نکرده بود

ساخت Thor: Love & Thunder

وب سایت The Hollywood Reporter با انتشار یک گزارش، اطلاعات تازه‌ای را از روند ساخت Thor: Love & Thunder در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

سومین اقتباس سینمایی کمیک بوک‌های ثور تحت عنوان Thor: Ragnarok در اکتبر سال ۲۰۱۷ میلادی به سنیماها آمد و جدا از دریافت بازخوردهای مثبت، به فروش بسیار خوبی دست یافت. این اثر موفق شد طی مدت زمان اکران خود به فروشی معادل ۸۵۴ میلیون دلار دست یابد، در حالی که ۱۵۰ میلیون دلار هزینه‌ی ساختش شده بود. با این حال، طرفداران نگران بودند مبادا قسمت چهارمی در کار نباشد؛ زیرا قرارداد کریس همسورث (Chris Hemsworth) پس از ایفای نقش در Avengers: Endgame به پایان می‌رسید. نهایتا مدیران مارول با هنرپیشه‌ی نقش ثور به توافق رسیدند تا نگرانی‌ها از بین بروند. تایکا وایتیتی (Taika Waititi) هم قرار است بار دیگر روی صندلی کارگردانی بنشیند.

مارول قصد داشت Thor: Love & Thunder را در نوامبر سال ۲۰۲۱ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای ببرد اما همه‌گیری ویروس کرونا و بسته شدن سینماها باعث عقب افتادن فاز چهارم دنیای سینمایی شد. در حال حاضر، چهارمین اقتباس سینمایی از کمیک بوک‌های مارول برای اکران در اوایل سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است. طبیعتا، تاخیر در اکران به تاخیر در فیلمبرداری منجر شد. کریس همسورث قبلا گفته بود جدیدترین محصول مارول در تابستان سال جاری وارد فاز تولید می‌شود؛ اتفاقی که هرگز رخ نداد تا سرنوشت پروژه در هاله‌ای ابهام قرار بگیرد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه ناتالی پورتمن (Natalie Portman) در یکی از مصاحبه‌های خود به زمان شروع فیلمبرداری اشاره کرد. ظاهرا برنامه‌ها از آن موقع تاکنون تغییری نکرده است.

وب سایت The Hollywood Reporter با انتشار یک مطلب اختصاصی، اطلاعات تازه‌ای را از روند ساخت Thor: Love & Thunder در اختیار علاقه‌مندان قرار داد. اینطور که به نظر می‌رسد، تازه‌ترین فیلم تایکا وایتیتی در ماه ژانویه (مصادف با ۱۲ دی الی ۱۲ بهمن) وارد فاز فیلمبرداری می‌شود. اگرچه این ادعا توسط دیگر منابع هنوز مورد تایید قرار نگرفته اما احتمال صحت داشتنش بسیار بالا است؛ زیرا ناتالی پورتمن در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب سایت Fatherly گفته بود تمرینات آمادگی جسمانی و بدنسازی را آغاز کرده تا به فرم مد نظر برسد. این بازیگر آمریکایی همچنین در بخش دیگری از صحبت‌های خود جزئیاتی را از فیلمنامه فاش کرد که اقدام عجیب و غیرمنتظره‌ای بود.

اگر اخبار مربوط به مارول را دنبال کرده باشید، باید بدانید این استودیو سیاست‌های بسیار سخت‌گیرانه‌ای را در قبال آثارش اتخاذ کرده و اجازه نمی‌دهد جزئیاتی از آن‌ها به بیرون درز پیدا کند. از همین رو، اقدام اخیر ناتالی پورتمن غیرمتتظره بوده است. او در بخشی از مصاحبه گفت چهارمین فیلم سینمایی ثور با اقتباس از کمک بوک‌های The Mighty Thor نوشته شده است. در نتیجه، شخصیت جین فاستر در جریان فیلم به یک نوع سرطان مبتلا می‌شود. او نهایتا به فردی شایسته شده و پس از برداشتن چکش میولنیر، ثور جدید لقب می‌گیرد. البته با هر بار استفاده از چکش وضعیت بدنش رو به وخامت می‌رود. جین نهایتا به سراغ دکتر استرنج رفته و از او درخواست می‌کند تا بیماری‌اش را درمان کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا