پروژه‌ی Thor: Love & Thunder اوایل سال آینده‌ی میلادی وارد فاز تولید خواهد شد

ظاهرا بخشی از فیلم در استرالیا فیلمبرداری می‌شود

پروژه‌ی Thor: Love & Thunder

ناتالی پورتمن هنرپیشه و فیلمساز آمریکایی در بخشی از لایو اینستاگرامی خود با سرنا ویلیامز، زمان ورود پروژه‌ی Thor: Love & Thunder به فاز تولید را اعلام کرد.

استودیوی مارول در جریان کامیک کان سال ۲۰۱۹ میلادی از آثار مختلفی رونمایی کرد که Thor: Love & Thunder یکی از آن‌ها است. این اثر قرار بود در تابستان سال جاری میلادی وارد فاز تولید شود تا برای اکران از نوامبر ۲۰۲۱ آماده باشد اما همه‌گیری ویروس کرونا تمامی برنامه‌ریزی‌ها را بهم ریخت. دست‌اندرکاران به اجبار پروژه را متوقف کردند تا شرایط به حالت عادی بازگردد. با طولانی شدن تعطیلی، استودیوی والت دیزنی تصمیم گرفت اکران چهارمین فیلم اختصاصی ثور را به همراه چند اثر دیگر به تاخیر بیاندازد.

تایکا وایتیتی (Taika Waititi) که ساخت Thor: Ragnarok و Jojo Rabbit را در پرونده‌ی حرفه‌ای خود دارد، فیلم Thor: Love & Thunder را جلوی دوربین خواهد برد. وظایف او تنها به کارگردانی خلاصه نمی‌شود. وایتیتی به همراه جنیفر کیتین رابینسون (Jennifer Kaytin Robinson) روی فیلمنامه هم کار می‌کند. عقب افتادن فاز تولید فرصتی را در اختیار آن دو قرار داده تا وقت بیشتری روی فیلمنامه گذاشته و نقص‌های آن را تا جای ممکن برطرف کنند. در ضمن، جزئیات داستان تا به این لحظه فاش یا منتشر نشده اما کریس همسورث (Chris Hemsworth) جدیدترین محصول مارول را «بسیار دیوانه‌وار» توصیف کرد. وایتیتی هم در یکی از مصاحبه‌های خود Love & Thunder را اثری «عاشقانه» خواند.

ناتالی پورتمن (Natalie Portman) هنرپیشه و فیلمساز آمریکایی چندی پیش در یک لایو اینستاگرامی با سرنا ویلیامز (Serena Williams) حاضر شد و به صحبت درباره‌ی موضوعات مختلفی پرداخت. او در بخشی از گفتگو به پروژه‌ی Thor: Love & Thunder اشاره کرد و گفت این فیلم اوایل سال آینده‌ی میلادی در کشور استرالیا وارد فاز تولید می‌شود. پورتمن در ادامه‌ی صحبت‌های خود گفت برای شروع روند فیلمبرداری هیجان‌زده است. او نقش جین فاستر را ایفا می‌کند. این شخصیت که در زمینه‌ی فیزیک نجومی تخصص دارد، در سه فیلم Thor: The Dark World ،Thor و Avengers: Endgame حضور داشته است. فاستر همچنین معشوقه‌ی ثور به شمار می‌رود.

جین فاستر پس از Thor: The Dark World عملا از خط داستانی اصلی کنار رفت و حضور کوتاهش در Avengers: Endgame هم به واسطه‌ی سفر ثور و راکت به گذشته رقم خورده بود. از همین رو، بازگشت این شخصیت به دنیای سینمایی را می‌توان یکی از غافل‌گیری‌های پنل مارول در کامیک کان ۲۰۱۹ در نظر گرفت. طبق اندک اطلاعات موجود، او قرار است لقب مایتی ثور (Mighty Thor) را در جریان Thor: Love & Thunder به‌دست آورد. این ابرقهرمان پس از به‌دست گرفتن میولنیر به تمامی قابلیت‌های ثور از جمله کنترل رعد و برق، قدرت ابرانسانی و سرعت بسیار بالا دست می‌یابد. اینکه بازگشت فاستر به خط داستانی چطور صورت می‌گیرد یا اینکه چطور به لایق بودن برای برداشتن چکش پی می‌برد فعلا مشخص نیست.

در انتها، فیلم Thor: Love & Thunder از تاریخ ۲۲ بهمن سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۱ فوریه‌ی سال ۲۰۲۲) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا