تصاویر جدید فیلم Thor: Love & Thunder منتشر شد

ظاهر متفاوت ناتالی پورتمن در پشت صحنه تور جدید

تصاویر جدید فیلم Thor: Love & Thunder منتشر شد نرگس کریمی پور ۲ ۰۹ آبان ۱۴۰۰ مارول
تصاویر جدید Thor Love & Thunder

تصاویر جدید فیلم Thor: Love & Thunder منتشر شده و ظاهرا به طرفداران از ساخت یک صحنه فلش بک خبر می‌دهد. فرنچایز ثور یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای دنیای سینمایی مارول بوده و اکنون طرفداران منتظر اکران قسمت چهارم این مجموعه هستند. هم اکنون با توجه به تصاویر منتشر شده از پشت صحنه این اثر به نظر می‌رسد که در قسمت چهارم ثور شاهد فلش بک‌هایی از قسمت دوم این فرنچایز فیلم The Dark World هستیم. 

در قسمت چهارم فرنچایز بازیگران مشهور پیشین کریس همسورث (Chris Hemsworth)، ناتالی پورتمن (Natalie Portman)، تسا تامپسون (Tessa Thompson) به ایفای نقش پرداخته و کریستین بیل (Christian Bale) نیز به این گروه خواهد پیوست تا نقش ابر شرور این فیلم را ایفا کند. 

با توجه به اخبار منتشر شده بیل در این اثر نقش گور (Gorr) قاتل خدایان را بازی خواهد کرد. گور یک بیگانه است که بنا به دلایلی از سرزمین خود ترد شده است. گور در ابتدا وجود خدایان باور نداشته و به همین دلیل با مردم خود به مشکل برخورد. در ادامه او دریافت که خدایان وجود دارند اما به او توجهی نشان نداده و دعاهای او را نمی‌شنوند. در همین راستا او به قصاب خدایان تبدیل شده و برای جلب توجه مردم خود به سراغ ثور رفت تا او را بکشد. 

علاوه بر این شخصیت‌ها با توجه به آنچه که در پایان فیلم انتقام جویان پایان بازی دیدیم، انتظار می‌رود که در این اثر محافطین کهکشان را نیز در کنار ثور مشاهده کنیم. همچنین شایعاتی شنیده می‌شود که از حضور راسل کرو (Russell Crowe ) بازیگر بزرگ هالیوود در نقش زئوس خبر می‌دهد. با این حال جزییات زیادی از داستان این فیلم مشخص نیست.

 

تصاویر جدید پشت صحنه فیلم Thor: Love & Thunder

هم اکنون با توجه به تصاویر جدید فیلم Thor: Love and Thunder ناتالی پورتمن را با ظاهری متفاوت می‌بینیم که به نظر می‌رسد در این اثر شاهد فلش بک‌هایی از فیلم Thor: The Dark World خواهیم بود. در فیلم Thor: The Dark World شاهد  آخرین حضور ناتالی پورتمن به عنوان جین فاستر اخترفیزیکدان مشهور در دنیای سینمایی مارول بود و پس از آن دیگر خبری از زندگی این شخصیت نداشتیم.

اکنون به نظر می‌رسد که در این اثر داستان زندگی او از سر گرفته شده و ما به پاسخ سوالات خود خواهیم رسید. در تصاویر منتشر شده می‌بینیم که ناتالی پورتمن و کریس همسورث کلاه‌گیس‌هایی که در فیلم ثور۲ به سر داشتند را باری دیگر پوشیده‌اند. اکران فیلم ثور ۴ که با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان به تاخیر افتاد هم اکنون در تاریخ ۸ ماه جولای ۲۰۲۲ اکران خواهد شد و ما شاهد تبدلی شدن جین فاستر به الهه تندر خواهیم بود. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا