#مهسا_امینی

با زیرنویس تماشا کن! تریلر نهایی فیلم Thor: Love And Thunder منتشر شد

با هنرنمایی بزهایی که جیغ می‌زنند!

طبق اعلام رسمی، تریلر نهایی فیلم Thor: Love And Thunder بالاخره منتشر شد و چنان که به نظر می‌رسد، ثور (Thor) قصد دارد تا یک تیم درجه ۱ برای مبارزه با قصاب خدایان را جمع کند.

مدت‌هاست که منتظر فیلم جدید شخصیت ثور یا همان خدای رعد در داستان‌های مارول هستیم؛ فیلمی که عملا چهارمین اثر مستقل برای شخصیتی از جهان سینمایی مارول است و احتمالا بعد از آن مسیر خدای رعد را تحت تاثیر قرار خواهد داد، طوری که شاید دیگر او را نبینیم!

در واقع مدتی پیش کریس همسورث (Chris Hemsworth) طی یک مصاحبه اعلام کرده بود که پس از اثر سینمایی بعدی در دنیای سینمایی مارول،‌ دیگر نمی‌داند که آیا در کنار ابرقهرمانان این جهان باقی خواهد ماند یا که نه؛ طوری که ظاهرا در عنوان Love Ad Thunder یک نتیجه‌گیری کامل برای او در نظر گرفته می‌شود. با این حال، چیزی تا اکران این اثر سینمایی باقی نمانده و به همین دلیل نیز استودیو مارول انتشار انواع تبلیغات را برای آن شروع کرده که شامل یک تریلر نهایی هم می‌شود.

در تریلر نهایی فیلم Thor: Love And Thunder می‌توانید شاهد سخنان ثور درباره این موضوع باشید که موجودی دیوانه قصد دارد تا کار همه آن‌ها را یکسره کند. در واقع این نشان می‌دهد که ظاهرا ثور از وجود گور از همان ابتدای کار خبر دارد و به همین خاطر قصد دارد تا یک تیم از ابرقهرمانان که شامل کورگ (Korg)، جین فاستر (Jane Foster)، ولکری (Valkyrie) و همچنین نگهبانان کهکشان می‌شود را جمع کند تا جلوی او را بگیرند.

این در حالی است که آن‌ها ظاهرا برای ملاقات با خدایان الیمپوس و همچنین زئوس (Zeus) از دو بز که در اساطیر نورس هم وجود داشته‌اند استفاده کرده و در نهایت موفق می‌شوند، تا خود را به سرزمین خدایان یونان برسانند. اما نکته قابل توجه اینجاست که گور موفق شده تا هزاران سال گذشته را مشغول کشتن خدایان مختلف باشد و این یعنی قطعا این تیم نمی‌تواند به راحتی جلوی چنین ابرشرور قدرتمندی را بگیرد! مگر اینکه داستان در دنیای سینمایی مارول خیلی متفاوت باشد و در نتیجه ثور موفق شود تا در همین فیلم کار او را یکسره کند.

فیلم Thor: Love And Thunder در تاریخ ۱۷ تیر (۸ جولای ۲۰۲۲) اکران خواهد شد و برای انتشار نسخه بلوری آن باید نهایتا تا ۲ ماه صبر کنید!


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا