استودیو مارول برنامه‌ای برای ساخت فیلم جدید ثور ندارد

آیا خدای رعد و برق بازخواهد گشت؟

استودیو مارول برنامه‌ای برای ساخت فیلم جدید ثور ندارد پارسا خلیلی ۲ ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ مارول

علیرغم برخی گزارش‌ها که به‌تازگی در فضای مجازی سروصدا کردند، کریس همسورث (Chris Hemsworth) در مصاحبه اخیر خود به‌نوعی تایید کرده که استودیو مارول برنامه‌ای برای ساخت فیلم جدید ثور ندارد.

هفته گذشته مشخص شد که تایکا وایتیتی (Taika Waititi)، کارگردان فیلم‌های ثور در کتاب جدید مارول به‌نام Thor: Love and Thunder The Official Movie Special که در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) روانه بازار خواهد شد، درمورد آینده خدای رعد و برق صحبت کرده بود. درحالیکه ساخت فیلم جدید ثور هنوز توسط استودیو مارول تایید نشده، اما متاسفانه به نظر می‌رسید که وایتیتی برنامه‌های زیادی برایش دارد.

با این حال کریس همسورث، ستاره کهنه‌کار دنیای سینمایی مارول اخیرا در مصاحبه‌اش با وب‌سایت Entertainment Weekly گفته که تنها درصورت مساعد بودن شرایط و خوب بودن فیلمنامه دوباره به نقش ثور بازخواهد گشت، زیرا عملکرد نه‌چندان خوب Thor: Love and Thunder باعث شده تا محبوبیت او بین طرفداران از بین برود.

در حال حاضر هیچ ایده‌ای ندارم. قبلا هم گفتم که همه چیز به کیفیت داستان بستگی دارد. در واقع چیزی که خیلی خیلی برای من مهم است منحصر به‌فرد بودن داستان است چون نمی‌خواهم مدام یک کار تکراری را انجام دهم و مخاطب را خسته کنم. اما اگر داستان خاص و هیجان‌انگیزی وجود داشته باشد، چراکه نه، حتما برمی‌گردم. هنوز هیچ اطلاعات خاصی در دست نیست، اما دوست دارم راهی پیدا کنم تا ثور را آنطوری که طرفداران دوست دارند، به تصویر بکشم.

او همچنین به وب‌سایت GQ گفته که یکی از بزرگترین مشکلاتش با فیلم Thor: Love and Thunder، زیاده‌روی در طنز بوده است.

فکر می‌کنم ما زیادی حین توسعه فیلم خوش گذراندیم، چون داستان فیلم خیلی احمقانه شده بود. می‌دانم که تکیه کردن به طنز می‌تواند تاثیرات خوبی روی داستان داشته باشد، اما هیچوقت نمی‌توانید پیش‌بینی کنید مردم چطور نسبت بهش واکنش نشان می‌دهند. بزرگترین مشکل من هم دقیقا همین بود.

با توجه به شهرت او در دنیای سینمایی مارول، به احتمال زیاد کریس همسورث در فیلم‌ Avengers: The Kang Dynasty یا Avengers: Secret Wars به نقش ثور بازخواهد گشت. فراتر از آن، طرفداران به‌هیچ وجه قسمت چهارم ثور را به‌عنوان آخرین بازی انفرادی او در نقش خدای رعد و برق قبول نمی‌کنند. اگرچه با توجه به نحوه پایان یافتن فیلم، برای خدایی که خیلی چیزها را از دست داده است، بدترین پایان ممکن به‌شمار نمی‌رود.

همچنین شایان ذکر است که بسیاری از همین حالا مشتاقانه منتظر نبرد نهایی او با هرکول برت گلدشتاین (Brett Goldstein) هستند، چراکه او در سکانس پس از تیتراژ فیلم Thor: Love and Thunder به دنیای سینمایی مارول معرفی شده و خود گلدشتاین نیز هیجان خود را جان بخشیدن به شخصیت هرکول ابراز کرده است.

فیلم Thor: Love and Thunder هم اکنون از دیزنی پلاس پخش می‌شود.

3.6 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا