#مهسا_امینی

اولین تصاویر از سر صحنه فیلمبرداری Thor 4 لباس جدید تور و استار لرد را نشان می‌دهد

نخستین نماها از تور و استار لرد در Thor: Love and Thunder

تصاویر Thor 4

پس از تاخیرهای نسبتا طولانی ناشی از شیوع ویروس کرونا، هفته گذشته مراحل تولید و فیلمبرداری فیلم مورد انتظار Thor: Love and Thunder که برای اکران در تاریخ 22 مه 2022 (16 اردیهبشت 1401) برنامه‌ریزی شده است، در کشور استرالیا شروع شد.

در میان تمام فیلم‌ها و سریال‌هایی که Marvel برای فاز چهارم در نظر دارد، چهارمین عنوان از فیلم Thor قطعا جزو مورد انتظارترین‌ها به شمار می‌رود. در این اثر نه تنها شاهد بازگشت تایکا واتیتی پس از ساخت فیلم تحسین‌برانگیز Thor: Ragnarok هستیم، بلکه مانند مجموعه Avengers، این فیلم نیز ترکیب بازیگران شلوغی دارد و به جز ثور، چندین قهرمان دیگر نیز در آن حضور پیدا می‌کنند.

به جز زوئی سالدانیا، بازیگر نقش گامورا، تقریبا تمام اعضای اصلی Guardians of the Galaxy حضور دارند و همچنین تسا تامپسون، ناتالی پورتمن و جیمی الکساندر باری دیگر برای ایفای نقش شخصیت‌های والکری، جین فاستر و سیف در فیلم‌های قبلی Thor بازگشته‌اند. علاوه بر این‌ها کریستین بیل نیز در نقش شخصیت شرور این فیلم یعنی گور، قصاب خدایان ایفای نقش خواهد کرد.

اکنون به تازگی تصاویر جدیدی از این ترکیب هیجان‌انگیز بازیگران Thor: Love and Thunder در سر صحنه فیلمبرداری توسط Daily Mail منتشر شده که در برخی از آن‌ها کریس همسورث بازیگر نقش ثور و کریس پرت بازیگر استار لرد در لباس جدید شخصیتشان نشان داده می‌شوند. همچنین در این تصاویر شان گان در نقش کراگلین و کارن گیلان در نقش نبیولا نیز دیده می‌شوند. شما در زیر می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

با توجه به این تصاویر، به نظر می‌رسد ثور با ظاهر چاقی که در Avengers: Endgame دیده بودیم، در این فیلم حاضر نمی‌شود که البته با توجه به تصاویری که کریس همسورث از تمرین‌های خود منتشر کرده بود، چنین چیزی انتظار می‌رفت. ممکن است در بخشی از فیلم Thor: Love and Thunder به ثور چاق پرداخته شود، اما هنوز چیزی مشخص نیست.

یکی از نکات جالب این تصاویر، این است که ثور زره‌پوش معروف خود را در آن‌ها نپوشیده است. او با موهای بلند خود و شلوار جین و جلیقه قرمزی که پوشیده، بیشتر شبیه به یک ستاره راک در دهه 80 میلادی شده که این موضوع اشاره‌ای به کمیک Thunderstrike دارد. همچنین لباس جدید استار لرد نیز شامل تغییراتی می‌شود که البته این یک امر متداول در فیلم‌های ابرقهرمانی است که شخصیت‌ها در فیلم‌های مختلف، با لباس‌های متفاوتی ظاهر شوند.

جزئیات داستانی Thor: Love and Thunder تا حدی زیادی ناشناخته می‌باشد، بنابراین فعلا حدس زدن اینکه قرار است در این فیلم شاهد چیزی چیزی باشیم، کار دشواری است.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا