صحنه حذف شده Thor 4 و رستگاری شرور فاز سوم MCU

صحنه‌ای با حضور شرور Thor: Ragnarok که به نسخه نهایی فیلم راه پیدا نکرد

صحنه حذف شده Thor 4

به تازگی اطلاعاتی از صحنه حذف شده Thor 4 منتشر شده که قرار بود در آن شاهد بازگشت یکی از شرورهای فاز سوم دنیای سینمایی مارول (MCU) باشیم، با این حال این صحنه به نسخه نهایی فیلم Thor: Love and Thunder راه پیدا نکرد.

شحصیت ثور با بازی کریس همسورث (Chris Hemsworth) تا به الان سفرهای بسیار زیادی در دنیای سینمایی مارول داشته است. در حالی که دو فیلم انفرادی اول این شخصیت لحن جدی و تاریکی داشتند، تایکا وایتیتی (Taika Waititi) زمانی که کارگردانی قسمت سوم با نام Thor: Ragnarok را بر عهده گرفت، به شکل عجیب و دیوانه‌واری ماهیت این مجموعه را تغییر و نتیجه اثری به شدت موفق بود. با این لحن طنز در فیلم Thor: Love and Thunder به خوبی کار نکرد و با شکست روبه‌رو شد، با این حال این اثر شامل چندین اتصال جالب به دنیای سینمایی مارول می‌شود که البته بعضی از آن‌ها حذف شده‌اند.

اخیرا ویلیام گروب (William Groebe)، طراح استوری‌بورد فیلم Thor: Love and Thunder تعدادی تصویر از طراحی‌های خود به اشتراک گذاشته که در آن‌ها شاهد صحنه حذف شده Thor 4 با حضور شخصیت گرندمستر (Grandmaster) با بازی جف گلدبلوم (Jeff Goldblum) هستیم. البته این طراحی‌ها هیچ وقت رنگ واقعیت به خود نگرفتند و ایده بازگشت گرندمستر در طول ساخت فیلم حذف شد. شما در زیر می‌توانید تصاویری که گروب منتشر کرده را مشاهده کنید:

این تصاویر استوری‌برد فیلم Thor: Love and Thunder مربوط به سکانس حذف شده Moon of Shame هستند که در آن شرور فاز سوم دنیای سینمایی مارول با اندام رباتیک بازمی‌گشت. در این سکانس قرار بود ثور، جین فاستر (Jane Foster) و والکیری (Valkyrie) با گور قصاب خدایان (Gorr the God Butcher) و هیولاهای او مبارز کند، در حالی که گرندمستر و کورگ (Korg) نیز برای کمک به آن‌ها می‌پیوندند.

شخصیت گردندمستر آخرین بار در فیلم Thor: Ragnarok به شکل لایو اکشن حضور پیدا کرد و سپس نیز او را در یکی از قسمت‌های سریال What If…?، اما مشخص نیست که آیا قرار است باری دیگر با او ملاقات کنیم یا خیر. بازیگر این نقش جف گلدبلوم اخیرا در فیلم Asteroid City حضور پیدا کرده و همچنین قرار است در سال‌های آینده او را در مجموعه فیلم‌های فانتزی موزیکال Wicked ببینیم. او همچنین در یک سریال اساطیری با نام Kaos نقش زئوس (Zeus) را ایفا خواهد کرد.

4.2 10 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا