تصاویر سری گلکسی اس ۲۴ را در کنار اس ۲۳ ببینید

گلکسی‌ها شبیه به آیفون شده‌اند!

تصاویر سری گلکسی اس ۲۴ را در کنار اس ۲۳ ببینید علی پورمرادی ۱ ۱۲ آبان ۱۴۰۲
تصاویر گلکسی اس ۲۴

به تازگی تصاویر سری گلکسی اس ۲۴ در کنار سری اس ۲۳ منتشر شده تا کاربران از میزان تفاوت این دو نسل به صورت کامل مطلع شوند.

سامسونگ قصد دارد سری گلکسی اس ۲۴ را با اندکی تغییر در مقایسه با نسل گذشته راهی بازار کند. از آن جایی هم که به رونمایی از سری گلکسی اس ۲۴ نزدیک شده‌ایم، به تازگی شاهد انتشار تصاویر این گوشی‌ها هم بوده‌ایم که تفاوت آن‌ها را در مقایسه با نسل گذشته به نمایش می‌گذارند.

البته تصاویر منتشر شده از سری گلکسی اس ۲۴ اصلا رسمی نیستند؛ بلکه مطابق با اطلاعاتی هستند که اخیرا در رابطه با طراحی این گوشی‌ها منتشر شده است. در نتیجه می‌توان انتظار داشت نمایندگان مورد انتظار شرکت کره‌ای در واقع به این شکل بوده و همین تفاوت را در مقایسه با نسل گذشته‌ی خود داشته باشند.

تصاویر گلکسی اس ۲۴
سمت راست، گلکسی اس ۲۳ و سمت چپ، گلکسی اس ۲۴

همانطور که از تصویر بالا مشاهده می‌کنید، اکثر تغییراتی که نسل جدید در مقایسه با نسل قدیم خواهد داشت، به فریم مربوط می‌شود. حالا فریم تخت‌تر شده که این طراحی ما را به یاد گوشی‌های آیفون می‌اندازد. سال‌ها بود که سامسونگ از طراحی منحنی فریم برای پرچم‌دارانش استفاده می‌کرد که این موضوع گوشی‌ها را خوش‌دست‌تر می‌کرد اما حالا تصمیم گرفته از فریم تخت استفاده کند و باید دید بازخورد کاربران به این موضوع چیست. هرچند گوشه‌ها خیلی تیز نیستند تا کاربر را اذیت کنند.

علاوه بر این‌ها، سنسور‌های دوربین اس ۲۴ هم کمی بزرگ‌تر به نظر می‌رسند و فلش هم بین دوربین اول و دوم قرار دارد، نه روبروی دوربین اول. البته خبری از تغییر سنسور دوربین در مدل‌های استاندارد و پلاس نیست و شاید این بزرگ‌تر بودن لنز یک اشتباه در طراحی باشد. همچنین حفره‌ی بلندگو هم حالا یکسره شده است.

تصاویر گلکسی اس ۲۴
سمت راست گلکسی اس ۲۳ اولترا و سمت چپ، گلکسی اس ۲۴ اولترا

گلکسی اس ۲۴ اولترا از لحاظ نوع طراحی فریم تغییر خاصی در مقایسه با قبل ندارد جز اینکه گفته می‌شود در ساخت فریم آن از تیتانیوم استفاده خواهد شد. البته این گوشی برخلاف دو مدل استاندارد و پلاس از لحاظ سنسور دوربین کمی تغییرات مثبت خواهد داشت ولی بعید است این موضوع تغییری در ظاهر کلی آن ایجاد کند که تصویر بالا هم چنین چیزی را ثابت می‌کند.

4 9 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا