#مهسا_امینی

شرکت Riot Games اجازه‌ی برگزاری مسابقات Valorant را به همه می‌دهد

برنامه‌های اولیه این شرکت برای Valorant

شرکت Riot Games اجازه‌ی برگزاری مسابقات Valorant را به همه می‌دهد نیکان صبوری ۰ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹
اجازه‌ی برگزاری مسابقات Valorant

Riot Games به صورت رسمی اعلام کرد که شرکت‌های مختلف، بدون هیچ مشکل و محدودیتی، اجازه‌ی برگزاری مسابقات Valorant را دارند.

به تازگی شرکت Riot Games آخرین بازی خود در سبک تیراندازی اول شخص با نام Valorant را به صورت بتای محدود منتشر کرده است. این بازی که ترکیبی از دو عنوان CS:GO و Overwatch بوده و پتانسیل بسیار خوبی برای تبدیل شدن به یک بازی موفق در دنیای ورزش‌های الکترونیک را دارد.

در حالی که سازمان‌ها یکی پس از دیگری اعلام برگزاری مسابقات کوتاه برای بازی Valorant می‌کنند، شرکت Riot Games برنامه و اعلامیه‌هایی در مورد این مسابقات منتشر کرده است. اول از همه، تمام شرکت‌ها و سازمان‌ها، بدون هیچ مشکل و دردسری اجازه‌ی برگزاری مسابقات را دارند. مانند بازی Dota 2 و CS:GO، هر سازمانی می‌تواند به صورت رسمی مسابقات و لیگ‌های مورد نظر خود را راه‌اندازی کرده و شرکت ناشر هم هیچ شکایتی از آن‌ها نخواهد داشت. Whalen Rozelle، مدیر ارشد بخش مسابقاتی Riot Games گفت:

ما رویا‌های بزرگی برای بخش ورزش‌های الکترونیک بازی Valorant داریم و می‌خواهیم برای مدت بسیار طولانی در ماجراجویی بازیکنان مشارکت داشته باشیم. تمرکز اصلی ما در ابتدای کار، ایجاد مشارکت با بازیکنان، تولید کنندگان محتوا، برگزارکنندگان و توسعه‌دهندگان مسابقات است. این کارها کمک می‌کند تا بتوانیم اکوسیستم ورزش الکترونیک Valorant را راه اندازی کنیم.

هر چند که Whalen Rozelle از مسابقات خودِ شرکت Riot Games برای بازی Valorant چیزی نگفت، اما چشم‌اندازی را مشخص کرد. او در بیانیه اعلام کرد که آن‌ها قصد دارند سه نوع مسابقات مختلف و مرتبط برای بازی ایجاد کنند. مسابقات کوچک یا مقدماتی که تمرکز بیشتر این بخش روی گیم‌نت‌ها بوده تا همه‌ی بازیکنان بتوانند در صحنه‌ی مسابقات حضور داشته باشند. میزان جایزه‌ی این رویدادها بیش از ۱۰ هزار دلار نخواهد بود. مسابقات متوسط است که سازمان‌های برگزار کننده، می‌توانند در آن مشارکت داشته باشند و مبلغ نقدی آن فراتر از ۵۰ هزار دلار نمی‌شود. در نهایت مسابقات بزرگ با جوایز نقدی بسیار بالا که در آن سازمان‌های بسیار بزرگی مانند ESL و Dreamhack مشارکت دارند.

در کنار این موضوع، Riot Games در حال همکاری با پلتفرم استریم Twitch است. همانطور که گفته شد، بازی فعلا در حالت بتای محدود قرار دارد ولی علاقه‌مندان می‌توانند به توییچ رفته و با دیدن استریم بازیکنان تایید شده، شانس دریافت کد بتای محدود را به دست بیاورند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا