لائورن هیسریچ، شورانر The Witcher از فصل دوم این سریال می‌گوید

پخش در سال ۲۰۲۱ میلادی

شورانر The Witcher

لائورن هیسریچ، شورانر The Witcher در مصاحبه‌ی اخیر خود این سریال را به ساختمان در حال ساختی تشبیه کرد که با فصل دوم شکل و شمایل کامل‌تری به خود می‌گیرد.

پس از مدتها انتظار، فصل اول سریال The Witcher به‌طور کامل از شبکه‌ی نتفلیکس پخش شد. اگرچه این محصول نتوانست نمرات قابل‌توجهی را از منتقدان کسب کند اما تا به اینجای کار مخاطبان از محصول نهایی راضی بوده‌اند. تاثیرگذاری جدیدترین سریال نتفلیکس روی مخاطبان به حدی بود که تعداد کاربران The Witcher 3: Wild Hunt با گذشت ۵ سال از عرضه روند افزایشی پیدا کرده و به رقم بالایی رسیده است. طبق گزارش‌هایی که در روز‌های اخیر منتشر شده بودند، نسخه‌ی سوم سری بازی‌های ویچر از لحاظ تعداد کاربر همزمان در کنار Red Dead Redemption 2 قرار گرفته است.

لائورن هیسریچ (Lauren Hissrich)، شورانر The Witcher در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت GamesRadar به توضیحاتی راجع به فصل دوم این سریال پرداخت و اطلاعات اندکی را به اشتراک گذاشت. هیسریچ این سریال را به یک ساختمان در حال ساخت تشبیه کرد که در فصل دوم شکل و شمایل کامل‌تری به خود می‌گیرد:

اطلاعات چندانی را نمی‌توانم از چیزی که نوشته‌ایم بگویم اما از نکات عالی فصل دوم این است که داستان متمرکزتر خواهد شد. در فصل دوم مخاطب انگیزه‌ی قوی‌تری برای تماشا دارد؛ زیرا تمامی روابطی که در فصل اول زمینه‌چینی کرده بودیم به تدریج جدی‌تر شده و نتیجه‌ می‌دهند.

میزان ملاقات و تعامل شخصیت‌ها با یکدیگر بیشتر می‌شود. این روابط برخی اوقات به جاهای خوبی ختم می‌شود و برخی اوقات هم نه. تمامی این‌ها [روابط میان شخصیت‌ها] شبیه به بلوک‌های سیمانی می‌مانند که برای ساخت جهان سریال آماده کردیم بودیم و [در فصل دوم] به تدریج در حال قرارگیری در کنار هم هستند تا ساختمان این محصول شکل و شمایل کامل‌تری به خود بگیرد.

هنری کویل (Henry Cavill) که برای ایفای سوپرمن در فیلم Man of Steel به شهرت بسیاری در میان مخاطبان فیلم‌های سینمایی دست پیدا کرد، نقش گرالت را در این سریال بر عهده دارد. او در مصاحبه‌‌های اخیر خود بار دیگر به علاقه‌اش به بازی‌های ویدیویی، خصوصا Total War: Warhammer II اشاره کرد. کویل این بازی را تاکنون شش بار به اتمام رسانده است. او تمایل چندانی برای استفاده از پلی‌استیشن ۴ یا ایکس‌باکس وان ندارد و ترجیح می‌دهد بازی‌های مورد علاقه‌اش را با یک رایانه‌ی شخصی تجربه کند. این بازیگر بریتانیایی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت شدیدا دوست دارد تا یک رایانه‌‌ی شخصی‌سازی شده داشته باشد اما تا به حال فرصت اینکار را به‌دست نیاورده است.

بازیگر فیلم‌های The Man from U.N.C.L.E و Mission: Impossible – Fallout پس از انتخاب برای ایفای نقش گرالت خواندن رمان‌ها را آغاز کرد تا شخصیت اصلی سریال تا جای ممکن به کتاب‌ها وفادار بماند. هنری کویل چندین بار بازی The Witcher 3: Wild Hunt را با درجات سختی مختلف به‌ پایان رسانده است. از دیگر بازیگران سریال The Witcher می‌توان به آنیا چالاترا (Anya Chalotra) در نقش ینیفر و فریا آلن (Freya Allan) در نقش سیری اشاره کرد.

در حال حاضر تاریخ دقیق پخش فصل دوم سریال The Witcher مشخص نیست و تنها می‌دانیم سال ۲۰۲۱ میلادی پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا