گزارش: روند ساخت فصل دوم سریال The Witcher همچنان ادامه دارد

با وجود وضعیت اضطراری به دلیل همه‌‌گیر شدن ویروس کرونا، ظاهرا همچنان ساخت فصل دوم The Witcher متوقف نشده است

ادامه ساخت فصل دوم سریال The Witcher

با وجود اعلام وضعیت اضطراری در پی همه‌گیر شدن ویروس کرونا، روند ساخت فصل دوم سریال The Witcher همچنان در حال پیگیری است.

مطابق یک گزارش جدید، با وجود همه‌گیر شدن ویروس کرونا، همچنان روند ساخت فصل دوم سریال The Witcher در اروپا ادامه دارد. این هفته شبکه نتفلیکس، تمامی فعالیت‌هایی که در زمینه ساخت و تولید فیلم و سریال‌های مختلف در کشورهای آمریکا و کانادا در حال پیگیری بودند را متوقف کرد. با این حال، فیلم‌برداری The Witcher در کشور انگلستان در حال انجام است و به همین دلیل شاهد هیچ‌گونه تعلیقی در روند ساخت این سریال نیستیم. این گزارش از طرف یکی از نزدیک‌ترین منابع به عوامل سریال با نام Redanian Intelligence به دست آمده است.

سازندگان The Witcher هم اعلام کردند که تا این لحظه هیچ‌گونه توقفی در روند ساخت فصل دوم سریال به وجود نیامده است. با این حال، این وضعیت می‌تواند خیلی سریع تغییر کند، چرا که ویروس کرونا به سرعت در کشور انگلستان در حال گسترش است و فعالیت‌های دیگر کشورهای اروپایی مثل اسپانیا و ایتالیا را مختل کرده است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از سوی Redanian Intelligence، این هفته فیلمبرداری در Kaer Morhen با حضور بازیگرانی همچون، هنری کویل، فریا آلن، کیم بودنیا و دیگر عوامل پیگری شد. در حال حاضر روند ساخت فیلم برای استراحت متوقف شده و از هفته آینده شاهد از سرگیری مجدد فیلمبرداری فصل دوم سریال خواهیم بود. می‌توان گفت که این توقف می‌تواند فرصت خوبی برای تعلیق فیلمبرداری فصل دوم The Witcher باشد؛ چرا که روند انتشار ویروس کرونا در انگلستان کندتر از سایر کشورهای اروپایی بوده است.

فصل اول سریال The Witcher در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۹ آذر ۱۳۹۸) به صورت رسمی از طریق شبکه Netflix طی هشت قسمت منتشر شد و بازخوردهای نسبتا مثبتی از سوی منتقدین و طرفداران دریافت کرد. فصل دوم سریال The Witcher، پیش از پخش رسمی فصل اول تایید شد. مطابق اعلام نتفلیکس، فصل دوم این سریال در زمان نامعلومی در سال ۲۰۲۱ رسما پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا