#مهسا_امینی

شاه هنسلت احتمالا در فصل دوم The Witcher حضور دارد

ادوارد رو این نقش را ایقا می‌کند

شاه هنسلت

طبق گزارشی که دقایقی قبل روی خروجی وب سایت Redanian Intelligence، شاه هنسلت در فصل دوم The Witcher حاضر خواهد بود.

The Witcher، یک سریال درام و فانتزی است که بر اساس رمان‌های ویچر نوشته‌ی آندژی ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) ساخته شده و روایتگر ماجراجویی‌های یک جادوگر تنها به نام گرالت است. فصل اول که از هشت قسمت تشکیل شده بود، اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی از طریق نتفلیکس در دسترس قرار گرفت و عملکرد فوق‌العاده‌ای را در زمینه‌ی بازدید به ثبت رساند. مدیران سرویس استریم که از دستیابی به چنین موفقیتی اطمینان کامل داشتند، ساخت فصل دوم را مدتی قبل از انتشار فصل اول آغاز کردند. مطابق انتظار، مخاطبان در جریان قسمت‌های جدید تنها با شخصیت‌های قدیمی تجدید دیدار می‌کنند، بلکه شاهد معرفی چهره‌های جدیدی خواهند بود.

Redanian Intelligence، یک وب سایت خبری است که تنها گزارش‌های مرتبط با The Witcher و اسپین‌آف‌های آن را کار می‌کند. این وب سایت چندی پیش مدعی شد شاه هنسلت در فصل دوم حضور داشته و نقش آن را ادوارد رو (Edward Rowe) ایفا می‌کند. رو، در زمینه‌ی بازیگری و تهیه‌کنندگی فعالیت دارد و طی سال‌های اخیر آثار در ساخت آثار مختلفی مشارکت داشته اما هیچ کدام از آن‌ها در میان مخاطبان غربی یا حتی اروپایی شناخته شده نیستند. شاخص‌ترین اثر او، یک فیلم درام به نام Bait است که سال ۲۰۱۹ اکران شد و یکی از جوایز مراسم بفتا را از آن خود کرد.

هنسلت، در یک برهه‌ی زمانی پادشاه کِدِون یکی از بزرگ‌ترین امپراتوری‌های قاره (The Continent) بوده است. او در طول سطلنت خود بر سر منطقه‌ی لورمارک اختلاف شدیدی با دِماوِند سوم پادشاه آئدیرن داشت. هنسلت همچنین انرژی، زمان و ثروت زیادی را برای مقابله با Scoia’tael هزینه کرد. Scoia’tael، در واقع گروهی از ناانسان‌ها مانند الف‌ها، دورف‌ها و هافلینگ‌ها است که از تبعیض و همچنین بدرفتاری‌های انسان‌ها به سطوح آمده و تصمیم به ایجاد یک گروه نظامی گرفته‌اند. از دیگر نکات مهم پیرامون هنسلت می‌توان به مهارت بالا در میدان نبرد اشاره کرد.

نتفلیکس اواخر آذر امسال تصاویری را از فصل دوم The Witcher به اشتراک گذاشت که حضور Scoia’tael را در قسمت‌های جدید تایید می‌کند. با در نظر گرفتن این موضوع، معرفی نسخه‌ی لایو اکشن شاه هنسلت در قسمت‌های جدید به هیچ وجه اتفاق غافل‌گیرکننده‌ای نیست. در ضمن، هنسلت در چپتر دوم The Witcher 2: Assassins of Kings حضور دارد. او که به شدت تحت تاثیر دتمولد است، به آئدیرن لشکرکشی کرده و بخش‌هایی از این امپراتوری را تحت کنترل خود گرفت.

گزارش اخیر Redanian Intelligence تنها همین یک مورد را شامل نمی‌شود. نویسنده همچنین مدعی شده اد بیرچ (Ed Birch) و جولی بارکلی (Julie Barclay) به تیم بازیگری فصل دوم پیوسته‌اند. بارکلی اثر شاخصی را در پرونده‌ی خود ندارد اما بیرچ احتمالا به واسطه‌‎ی حضور در سریال Sherlock در میان مخاطبان غربی مقداری شناخته‌شده باشد. در ضمن، فعلا اطلاعاتی از نقش‌های این دو در دسترس نیست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا