#مهسا_امینی

تریلر مش‌آپ The Witcher از حضور هیولاهای جدید در فصل دوم خبر می‌دهد

غیر از این هم انتظار نمی‌رفت!

سرویس استریم نتفلیکس به مناسبت فرا رسیدن هالیوود، تریلر مش‌آپ The Witcher را منتشر کرده است که از حضور هیولاهای جدید در فصل دوم خبر می‌دهد.

The Witcher، یک سریال درام و فانتزی است که بر اساس رمان‌هایی به همین نام نوشته‌ی آندژی ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) ساخته شده است. داستان روی گرالت اهل ریویا تمرکز دارد که در دنیایی به نام The Continent زندگی می‌کند؛ دنیایی که مانند وستروس از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و به اروپای قرون وسطی شباهت دارد. گرالت یک ویچر است. از همین رو، نه تنها در شمشیرزنی مهارت دارد، بلکه قادر به استفاده از جادو است. او به نقاط مختلف جهان سفر کرده و با کشتن هیولاهای شیطانی کسب درآمد می‌کند. او تنها است و علاقه‌ی چندانی به همراهی دیگران ندارد اما دست سرنوشت او را مجبور به همکاری با یک جادوگر و یک شاهدخت می‌کند.

سرویس استریم نتفلیکس تصمیم گرفت به مناسبت فرا رسیدن هالیوود، تریلر مش‌آپ The Witcher را منتشر کند. این ویدیو ۵۴ ثانیه زمان داشته و صحنه‌های کوتاهی را از هیولاهایی که گرالت طی فصل اول با آن‌ها مواجه شد به نمایش می‌گذارد. نکته‌ی جالب تریلر، دو هیولای جدید است که نمی‌دانیم متحد گرالت خواهند بود یا مقابلش می‌ایستند. اولین هیولا، اسکلتی زنده و دومین هیولا هم موجودی بسیار کوچک است که ظاهرا تنها یک چشم دارد. قسمت‌های جدید بدون شک هیولاهای بیشتری را شامل می‌شوند اما این دو به دلیل شباهت‌هایی که به آیتم‌های تزئینی هالووین دارند انتخاب شده‌اند.

طبق اطلاعاتی که چندی پیش منتشر شد، اگنس بورن (Agnes Born) به تیم بازیگری The Witcher پیوسته و قرار است در فصل دوم نقش ورینا را ایفا کند. او یک ومپایر بوده و در میان انسان‌ها در قالب زنی جوان که دارای موهای مشکی است ظاهر می‌شود اما در واقع یک خفاش بزرگ است که دندان‌ها و چنگال‎‌های تیزی دارد. نژاد ورینا، براکسی نام داشته و چندان در رمان‌ها مورد کندوکاش قرار نگرفته است. اگر بازی‌های ویدیویی را یک منبع قابل‌اعتماد در نظر بگیریم، می‌توان گفت این موجودات در دخمه‌ها و خرابه‌های تاریک زندگی می‌کنند و زبان مخصوص به خود را دارند. اکثر آن‌ها مونث بوده و کودکان و انسان‌های مذکر را به عنوان طعمه‌های خود انتخاب می‌کنند. براکسی‌ها همچنین قادر به تحمل نور خورشید هستند.

فصل دوم The Witcher هشت قسمت داشته و در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی پخش خواهد شد. توصیه می‌کنیم برای خواندن مهم‌ترین اطلاعاتی که تاکنون از قسمت‌های جدید منتشر شده‌اند به این لینک مراجعه کنید.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا