شورانر فصل دوم سریال ویچر از صحنه مورد علاقه‌اش پرده برداشت

فصل دوم ۸ قسمت دارد

شورانر فصل دوم سریال ویچر

لائورن اس. هیسریچ شورانر فصل دوم سریال ویچر با انتشار یک تصویر در شبکه اجتماعی توییتر از صحنه مورد علاقه خود پرده برداشته است.

نتفلیکس پس از اینکه امتیاز ساخت اقتباس رمان‌های ویچر اثر آندره ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) را بدست آورد، سریالش را ساخت و در دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر کرد. اگرچه منتقدان از نتیجه کار رضایت نداشتند، مشترکان سرویس استریم از فصل اول راضی بودند و همین مسئله نهایتا به ثبت یک رکورد منجر شد. حالا هم فصل دوم آماده شده و طی هفته‌های آتی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. در ضمن، فصل سوم چراغ سبز را دریافت کرده اما جز اطلاعات اولیه و کلی چیزی درباره‌اش نمی‌دانیم.

فصل اول The Witcher اقتباسی از کتاب‌های The Last Wish و Sword of Destiny به شمار می‌رود؛ کتاب‌هایی که داستان‌های کوتاه متعددی را در خود جای داده است. فیلمنامه فصل اول شامل سه خط داستانی با محوریت گرالت، سیری و ینیفر می‌شود که به صورت جداگانه روایت شده و در انتها با یکدیگر ادغام می‌شوند. مطابق انتظار، خط داستانی گرالت بیشترین اهمیت را دارد. او یک ویچر بوده و مانند همنوعان خود زندگی‌اش را با کشتن هیولاها و دریافت سکه می‌گذراند. گرالت همچنین ترجیح می‌دهد روزهایش را به تنهایی بگذارند اما در پی اتفاقی که در گذشته رخ داد، مجبور است یک مسئولیت بسیار بزرگ را به دوش بکشد.

لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) با انتشار یک تصویر در شبکه اجتماعی توییتر از صحنه مورد علاقه خود از فصل دوم سریال ویچر رونمایی کرده است. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

تصویری که شورانر فصل دوم سریال ویچر آن را در اکانت توییتر خود به اشتراک گذاشته، گرالت و شاهدخت سیری را نشان می‌دهد که در آستانه آغاز تمرین خود هستند. با توجه به اطلاعاتی که منتشر شده، ویچر گمان می‌کند ینیفر در نبرد پایانی فصل نخست جان خود را از دست داد. به همین دلیل، تصمیم می‌گیرد شاهدخت سینترا را به تنها پناهگاه ویچرها، یعنی قلعه کوهستانی کر مورهن ببرد. بدین ترتیب، نه تنها می‌تواند از او در برابر تهدیدها محافظت کند، بلکه قادر است آموزش شمشیر زنی و دیگر مهارت‌های مورد نیاز برای جنگیدن را آغاز کند.

گرالت در فصل دوم ماجراجویی‌های خود مقابل تهدیدهای جدیدی قرار می‌گیرد که یکی از آن‌ها وایلد هانت است. این گروه سال‌ها قبل در بازی ویدیویی The Witcher 3: Wild Hunt حضور داشت و حالا هم نوبت به خودنمایی نسخه لایو اکشن آن رسیده است. وایلد هانت از الف‌ها تشکیل شده و برخلاف ظاهر ترسناکشان به دنبال برده برای سرزمین خود می‌گردند. دیگر دشمنانی که در فصل دوم مقابل گرالت می‌ایستند، هیولاهای جدید هستند.

نتفلیکس چندی پیش تریلر جدیدی را با محوریت فصل دوم The Witcher در فضای مجازی منتشر کرد. در یکی از پلان‌های این ویدیو هیولایی را می‌بینیم که در میان علاقه‌مندان به رمان‌ها با نام لشن (Leshen) شناخته می‌شود. این هیولا انسان‌نما بوده اما بدنش از چوب تشکیل شده است. سر این هیولا جمجمه یک حیوان بوده و شاخ‌هایی دارد که مشابه‌اش در حیوانات دیگر دیده نمی‌شود. آن‌ها در جنگل زندگی کرده و هر فردی که رفتار مناسبی با گیاهان و درختان نداشته باشد را مجازات می‌کنند. این هیولاها در نبرد قدرتمند نیستند اما مهارت‌هایی جادویی‌شان باعث می‌شود دشمن سرسختی باشند؛ برای مثال، می‌توانند ریشه درختان را کنترل کرده یا هیولاهای ضعیف‌تر را به پیروی از دستورات مجبور کنند.

فصل دوم سریال ویچر به صورت کامل در تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا