#مهسا_امینی

نخستین اطلاعات از فصل سوم سریال ویچر منتشر شده است

فصل سوم رسما تایید شده است

فیلمنامه‌های فصل سوم ویچر

لائورن اس. هیسریچ در بخشی از تازه‌ترین صحبت‌های خود به فیلمنامه‌های فصل سوم سریال ویچر پرداخت و نخستین اطلاعات را از پیرامونشان منتشر کرد.

اگرچه سریال The Witcher نتوانست به جانشینی شایسته برای Game of Thrones تبدیل شود، طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد؛ طرفدارانی که برای تماشای فصل دوم لحظه‌شماری می‌کنند. نتفلیکس که به موفقیت فصل اول اطمینان کامل داشت، پیش از اینکه منتشر شود، آن را برای فصل دوم تمدید کرد. اتفاق مشابهی اخیرا رخ داده است. در حالی که طرفداران منتظر شنیدن اخبار بیشتر با محوریت فصل دوم بودند، سرویس استریم آمریکایی با ساخت فصل سوم موافقت کرد.

داستان The Witcher درباره یک ویچر به نام گرالت است که به شهرهای مختلف رفته و در ازای شکار هیولاها دستمزد دریافت می‌کند. او علاقه‌ای به داشتن همراه نداشته و ترجیح می‌دهد تنها باشد اما اتفاقات به گونه‌ای رقم می‌خورد که باید وظیفه محافظت از شاهدخت سینترا سیری را به دوش بکشد. سیری قدرت بسیار زیادی را در وجود خود داشته و می‌تواند سرنوشت کانتیننت را برای همیشه تغییر دهد.

لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) سازنده سریال The Witcher بوده و اخیرا به ایتالیا رفته تا در یکی از پنل‌های رویداد Lucca Comics & Games 2021 شرکت کند. او در بخشی از صحبت‌های خود به فیلمنامه‌های فصل سوم سریال ویچر پرداخت و نخستین اطلاعات را پیرامونشان منتشر کرد:

چیزی که می‌خواهم درباره فصل سوم بگویم این است که نویسندگان با پشتکار مشغول نوشتن فیلمنامه‌های فصل سوم هستند، در حالی که من اینجا مصاحبه می‌کنم. برای همین، از آن‌ها قدردان هستم.

فصل سوم، واقعا سرگرم‌کننده است. اتفاقات یک کتاب به خصوص را به تصویر کشیده و صحنه‌های اکشن و تعدادی مرگ را در خود جای داده است.

صحبت‌های شورانر سریال ویچر دو نکته را شامل می‌شود: نکته اول اینکه دست‌اندرکاران تغییر رویه داده و حالا داستان را بر پایه یک کتاب می‌نویسند. اگر حافظه‌تان یاری کند، فصل اول ترکیبی از داستان‌های مختلف بود؛ نکته دوم و پایانی هم اینکه لائورن اس. هیسریچ روی مرگ تعدادی از شخصیت‌ها تاکید داشت. ظاهرا برخی از شخصیت‌های مهم در فصل سوم به انتهای مسیر خود می‌رسند.

فصل سوم سریال The Witcher به زودی از راه می‌رسد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا