فاز فیلمبرداری فصل دوم The Witcher به اتمام رسید + انتشار تصویری تازه از گرالت

همچنان خبری از تاریخ انتشار نیست

فاز فیلمبرداری فصل دوم The Witcher

سرویس استریم نتفلیکس با انتشار متنی کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر از اتمام فاز فیلمبرداری فصل دوم The Witcher خبر دادها است.

نتفلیکس اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی فصل اول The Witcher را منتشر کرد که بر اساس رمان‌های ویچر اثر آندره ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) ساخته شده بود و به سرعت توانست رکوردهای بازدید را جابجا کند. داستان حول محور یک ویچر به نام گرالت می‌چرخد که هدف خاصی در زندگی نداشته و به شهرهای مختلف سفر می‌کند تا در ازای دریاف سکه، به شکار هیولاها بپردازد. برخلاف خواسته‌ی پروتاگونیست، او درگیر ماجرایی می‌شود که نقشی سرنوشت‌ساز در آینده‌ی کانتیننت و مردمانش خواهد داشت. نقش اصلی سریال را هنری کویل (Henry Cavill) ایفا می‌کند. او به واسطه‌ی نقش سوپرمن در دنیای سینمایی دی‌سی موفق شده بود به شهرتی جهانی دست یابد.

علی‌رغم تمدید زودهنگام The Witcher، این سریال با همه‌گیری ویروس کرونا همزمان شد. با رخ دادن این اتفاق، سرویس استریم دستور تعطیلی پروژه را صادر کرد تا شرایط به حالت عادی بازگردد. پس از چند ماه، نرخ ابتلا در کشورهای مختلف کاهش یافت و شرایط برای ادامه‌ی فیلمبرداری مهیا شد. در نتیجه، دست‌اندرکاران و بازیگران برای ضبط صحنه‌های باقی مانده به سر صحنه‌ی فیلمبرداری بازگشتند. البته ماجرا به همینجا خلاصه نمی‌شود. پروژه‌ی مورد انتظار نتفلیکس بارها و بارها تعطیلی‌های کوتاه مدتی را تجربه کرد که یکبار نتیجه‌ی ابتلای یکی از اعضای تیم تولید به ویروس کووید-۱۹ بود.

نتفلیکس با انتشار یک متن کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر از پایان فاز فیلمبرداری فصل دوم The Witcher خبر داده است. به همین مناسبت، تصویری را به اشتراک گذاشته که هنری کویل را با گریم و لباس گرالت در صحنه‌ی فیلمبرداری نشان می‌دهد. به جز کویل، مورد دیگری در عکس موجود نیست که قابل‌توجه باشد. در ادامه می‌توانید تصویر مورد نظر را مشاهده کنید:

حالا که فاز فیلمبرداری فصل دوم The Witcher به اتمام رسیده، بسیاری از طرفداران برای انتشار اطلاعات و تریلرها لحظه‌شماری می‌کنند. آن‌ها امیدوار هستند برنامه‌ریزی‌ها تغییری نکرده باشد و فصل دوم همچنان در سال جاری میلادی منتشر شود. به هر حال، وقفه‌های کوتاه و بلندی که در روند ساخت به وجود آمد، قطعا باعث شده دست‌اندرکاران و بازیگران از برنامه‌های خود عقب بیافتند. با این حال، جای امیدواری هست. در صورتی که دست‌اندرکاران فاز پس‌تولید را به صورت همزمان با فیلمبرداری پیش برده باشند، احتمال می‌رود فصل دوم اقتباس سریالی ویچر با تاخیر مواجه نشود.

نتفلیکس اخیرا سکوت خود را در قبال The Witcher شکاند و پیوستن هفت بازیگر جدید به فصل دوم را تایید کرد. سرویس استریم همچنین اطلاعاتی را از نقش‌هایشان به اشتراک گذاشت که با توجه به آن‌ها می‌توان گفت شایعه‌ها حقیقت داشته و بخشی از اتفاقات در قلمرو پادشاهی ردانیا، به خصوص شهر آکسنفورت جریان دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا