اطلاعات مهمی از قسمت اول فصل دوم سریال ویچر منتشر شد

این قسمت اواخر آذر پخش می‌شود

قسمت اول فصل دوم سریال ویچر

اکانت توییتری Netflix Geeked اخیرا ویدیویی را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشته که اطلاعات مهمی را از قسمت اول فصل دوم سریال ویچر شامل می‌شود.

نتفلیکس سال‌ها امتیاز ساخت اقتباسی بر اساس رمان‌های ویچر را بدست آورد و تهیه‌کنندگان را مشخص کرد. آن‌ها در ابتدا تصمیم داشتند رمان‌ها را به فیلم سینمایی تبدیل کنند که با مخالفت کلی لوئیگنبیل (Kelly Luegenbiehl) مواجه شدند؛ فردی که یکی از مدیران سرویس بود. او اعتقاد داشت امکان ندارد شش رمان را بتوان در قالب فیلم سینمایی به تصویر کشید. تهیه‌کنندگان پس از گفتگوهای مختلف به این نتیجه رسیدند که حرف‌های لوئیگنبیل منطقی بوده و تصمیم گرفتند روی اقتباس سریالی و لایو اکشن کار کنند. نتیجه تلاش‌های آن‌ها نهایتا اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترش علاقه‌مندان قرار گرفت. از آنجایی که نتفلیکس نسبت به موفقیت سریالش اطمینان داشت، دستور ساخت فصل دوم را مدت‌ها قبل صادر کرده بود.

لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) و تیم نویسندگی‌اش برای ساخت فصل اول ویچر از مجموعه The Last Wish بهره بردند. این مجموعه شامل داستان‌های کوتاه زیادی می‌شود که یکی از آن‌ها The Lesser Evil نامگذاری شده است؛ داستانی که منبع الهام سازندگان سریال برای قسمت اول بوده است. بد نیست بدانید آندره ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) داستان The Lesser Evil را از داستان مشهور سفید برفی الهام گرفت.

پس از اینکه مشخص شد کریستوفر هیویو (Kristofer Hivju) به فصل دوم ویچر پیوسته و قرار است شخصیت نیولن را به تصویر بکشد، گمانه‌زنی‌هایی به وجود آمد مبنی بر اینکه داستان کوتاه A Grain of Truth یکی از منابع اقتباس فصل دوم باشد. با گذشت مدت کوتاهی، نتفلیکس اطلاعاتی را از قسمت اول فصل دوم به اشتراک گذاشت؛ اطلاعاتی که نه تنها ثابت کردند حق با طرفداران بوده، بلکه فاش کردند A Grain of Truth منبع اقتباس نویسندگان برای آماده‌سازی فیلمنامه این قسمت بوده است. در صورتی که آشنایی ندارید، باید بگوییم A Grain of Truth با الهام از دیو و دلبر نوشته شد.

لائورن اس. هیسریچ چندی پیش جلوی دوربین حاضر شد و ویدیوهای تبلیغاتی‌ای را برای اکانت توییتری Netflix Geeked آماده کرد. او در جریان ویدیو درباره قسمت اول فصل دوم سریال ویچر صحبت کرده و اطلاعات مهمی را با مخاطبان به اشتراک گذاشته است:

قسمت نهم سریال The Witcher به داستان یک پدر و دختر شباهت دارد که یک مکان پناه آورده‌اند؛ مکانی که برایشان امن نیست. ما در این قسمت به نیولن هم می‌پردازیم که توسط بازیگر بی‌نظیر کریستوفر هیویو به تصویر کشیده شده است. همچنین سرگذشت او و رابطه‌ای که با گرالت داشته مورد کندوکاش قرار می‌گیرد.

شورانر سریال The Witcher در ادامه گفت:

از آنجایی که داستان قسمت نهم روی خانواده تمرکز دارد، شروع فوق‌العاده‌ای برای فصل دوم است. داستان همچنین درباره رازهایی است که از یکدیگر مخفی می‌کنیم و درباره هیولاهایی است که در اعماق وجودمان هستیم.

در صورتی که رمان‌های ویچر را نخوانده و با نیولن آشنایی ندارید، باید بگوییم رهبر گروهی از اشرار بود. او در جریان سرقت از یک معبد یکی از راهبان را مورد اذیت و آزار قرار داد و به او تجاوز کرد. در پی این اتفاق، دختر جوان نیولن را نفرین کرد تا بدین ترتیب به یک هیولا تبدیل شود.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت اول فصل دوم سریال ویچر در تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱) از راه می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا