بازیگر فیلم Tomorrow Never Dies به سریال The Witcher: Blood Origin پیوست

یک بازیگر رفت، یک بازیگر آمد

بازیگر فیلم Tomorrow Never Dies

سرویس استریم نتفلیکس با انتشار یک بیانیه رسمی اعلام کرد میشل یئو بازیگر فیلم Tomorrow Never Dies به سریال The Witcher: Blood Origin اضافه شده است.

از آن‌جایی که ویچر به نامی مشهور در میان نوجوانان و جوانان در سراسر جهان تبدیل شده، نتفلیکس مطمئن بود فصل نخست سریال لایو اکشن The Witcher مورد استقبال قرار می‌گیرد. از همین رو، پیش از اینکه فصل اول در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد، دستور ساخت فصل دومش را صادر کرد تا برای انتشار در سه ماهه پایانی سال جاری میلادی آماده شود. پیش‌بینی مدیران سرویس استریم به حقیقت تبدیل شد و سریال لایو اکشن گرالت علی‌رغم بازخوردهای نه چندان نوید‌بخش عملکرد بسیار خوبی در زمینه بازدید داشت. به همین دلیل، تصمیم گرفتند دنیای داستان را گسترش دهند.

نتفلیکس به منظور گسترش دنیای داستان The Witcher مشغول ساخت دو محصول بر اساس آن است: محصول اول، The Witcher: Nightmare of the Wolf نام داشته و یک انیمیشن سینمایی است که به وزمیر دوست و تعلیم‌دهنده گرالت می‌پردازد؛ محصول دوم و پایانی هم یک سریال لایو اکشن بوده و The Witcher: Blood Origin نامگذاری شده است. داستان ۱ هزار و ۲۰۰ سال قبل از اتفاقات سریال اصلی جریان داشته و اتفاقاتی را به تصویر می‌کشد که به ادغام دنیای انسان‌ها، هیولاها، الف‌ها و درف‌ها و به وجود آمدن نیروی جادو منجر شد.

نتفلیکس ساعاتی قبل اعلام کرد میشل یئو (Michelle Yeoh) به جمع بازیگران The Witcher: Blood Origin پیوسته است. طبق متن بیانیه، او به عنوان شخصیتی به نام «اسکاین» جلوی دوربین می‌رود که یک الف کوچ‌نشین بوده و مانند بسیاری از شخصیت‌های حاضر در جهان ویچر، فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته است. او حالا به دنبال رستگاری برای خود و نژادش می‌گردد. در ادامه می‌توانید توضیحات پیرامون اسکاین را مطالعه کنید:

هیچ کس نمی‌تواند در زمینه استفاده از چاقو به او نزدیک شود و هیچ کس به اندازه او غم و اندوه را در قلب خود جای نداده است. وقتی شانس رو می‌کند تا یک شمشیر مقدس را پس بگیرد، شمشیری که به قبیله‌اش تعلق داشت، سفری خطرناک را آغاز می‌کند. این سفر می‌تواند سرنوشت کانتیننت را تغییر دهد.

بازیگر فیلم Tomorrow Never Dies
تصویری از میشل یئو در Tomorrow Never Dies

نتفلیکس چند ماه پیش اعلام کرده بود جودی ترنر-اسمیت (Jodie Turner-Smith) به The Witcher: Blood Origin پیوسته و نقش «آیل» را بر عهده گرفته است. آیل در یک برهه محافظ ملکه بود اما قبیله خود را ترک کرد تا بتواند علاقه‌اش به موسیقی را دنبال کند. با این حال، سرنوشت به گونه‌ای رقم می‌خورد که آیل بار دیگر شمشیر به دست شده و برای گرفتن انتقام و دستیابی به رستگاری سعی کند. ترنر-اسمیت بنا به دلایلی ترجیح داد پروژه را ترک کند. در حال حاضر مشخص نیست اسکاین جایگزینی برای آیل است یا سازندگان قصد دارند بازیگر جدیدی برای آن معرفی کنند.

میشل یئو اصالتا مالزیایی است اما به واسطه حضور در فیلم‌های اکشن و هنگ کنگی توانست نامی را برای خود دست و پا کند. با گذشت مدت کوتاهی از کسب شهرت، در Tomorrow Never Dies هجدهمین فیلم سینمایی جیمز باند حضور یافت. از دیگر آثار شاخص بازیگر مالزیایی می‌توان سریال Star Trek: Discovery و فیلم Crazy Rich Asians را نام برد. او همچنین اخیرا در Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings نقش‌آفرینی کرد که یکی از مورد انتظارترین آثار سال جاری میلادی به شمار می‌رود.

در حال حاضر اطلاعاتی از زمان پخش The Witcher: Blood Origin موجود نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا