تماشا کنید: اولین تریلر فصل یازدهم واکینگ دد منتشر شد

این ویدیو بیش از سه دقیقه زمان دارد

شبکه آمریکایی AMC حین برگزاری رویداد کامیک کان ۲۰۲۱ اولین تریلر فصل یازدهم واکینگ دد را برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشت.

درخواست‌های مکرر گروهی از طرفداران سرانجام نتیجه داد و AMC تصمیم گرفت سریال واکینگ دد را با فصل یازدهم به انتها برساند؛ فصلی که به‌زودی روی آنتن می‌رود. اولین قسمت جدید Acheron: Part I نامگذاری شده و مدت کوتاهی پس از اتفاقات فصل دهم روایت می‌شود. ساکنان الکساندریا با کمبود غذا مواجه شده و شخصیت‌های اصلی داستان راهی جز شروع یک ماجراجویی پرخطر را ندارند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند به واشنگتن رفته تا شاید بتوانند منابع مورد نیاز برای بقا را بیابند. البته شرایط مطابق انتظار پیش نرفته و مجبور می‌شوند وارد یک تونل مترو شوند.

قسمت دوم تحت عنوان Acheron: Part II شناخته شده و روی دو موضوع تمرکز دارد: تلاش دریل برای یافتن سگش و دیگر گروه شخصیت‌های اصلی که توسط نیروهای کامن ولث به اسارت گرفته شده‌اند. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، باید بگوییم کامن ولث یک جامعه به شدت سازمان یافته است که جمعیت زیادی داشته و امکانات بسیار خوبی دارد. تا جایی که هر چند وقت یکبار برای ساکنانش رویدادهای تفریحی مانند کنسرت موسیقی برگزار می‌کند.

AMC در جریان رویداد کامیک کان ۲۰۲۱ اولین تریلر فصل یازدهم واکینگ دد را پخش کرد. این ویدیو بیش از ۳ دقیقه زمان داشته و در ابتدا نماهای مختلفی از الکساندریا را به نمایش می‌گذارد. در همین حین، شخصیت‌های اصلی دیالوگ‌هایی را با محوریت این منطقه و جامعه‌ای که در آن سکونت دارند به زبان می‌آوردند. در ادامه صحنه‌های مختلفی از فصل پیش رو را مشاهده می‌کنیم که برای مثال می‌توان به تونل مترو اشاره کرد. به این مورد باید نبرد شخصیت‌های اصلی داستان با واکرها را افزود. در ضمن، گروه ریپرز (The Reapers) هم در صحنه‌های مختلفی دیده می‌شود.

ریپرز نخستین بار در قسمت Home Sweet Home معرفی شده و طبق اطلاعات موجود، آنتاگونیست‌های اصلی نیمه نخست فصل یازدهم واکینگ دد خواهند بود. آن‌ها مانند ویسپرها ماسک به صورت خود می‌زنند اما برخلافشان از پوست زامبی‌ها بهره نمی‌برند، بلکه ماسک هالووین استفاده می‌کنند. اطلاعاتی درباره فعالیت‌های اعضای گروه پیش از شیوع ویروس مرگبار موجود نیست اما با توجه به مهارت بسیار بالایشان در مبارزات می‌توان گفت آموزش‌دیده هستند. ریپرها همچنین معمولا از مخفی‌کاری و کمین برای ضربه زدن به دشمنان خود بهره می‌برند. در ضمن، آن‌ها بدون دلیل به جامعه‌های بازماندگان حمله کرده و افراد بیگناه را قتل عام می‌کنند.

برنامه‌های AMC برای کامیک کان ۲۰۲۱ تنها به پخش اولین تریلر فصل یازدهم واکینگ دد خلاصه نمی‌شود. بازیگران سریال جلوی دوربین ظاهر شده و صحبت‌هایی مختلفی را انجام دادند. وقتی از لورن کوهن (Lauren Cohan) درباره شخصیت مگی و تقابلش با نیگان پرسیده شد، پاسخ داد تمام فصل یازدهم روی همین موضوع تمرکز دارد. در صورتی که به یاد نمی‌آورید، نیگان فردی بود که جان شوهر مگی را گرفت اما حالا در کنار شخصیت‌های اصلی می‌جنگد. هر چند، هنوز نگاه‌های منفی نسبت به او از بین نرفته است.

اگرچه واکینگ دد با فصل یازدهم به انتها می‌رسد، این اتفاق به معنای تمام شدن فرنچایز نیست. AMC قصد دارد دنیای قصه را به واسطه اسپین آف‌های مختلف از جمله Fear the Walking Dead و The Walking Dead: World Beyond گسترش دهد. در انتها، لازم به ذکر است قسمت‌های جدید از تاریخ ۳۱ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ آگوست) روی آنتن خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا