#مهسا_امینی

کلیپ فصل یازدهم The Walking Dead به سرنوشتی شوم اشاره دارد

این کلیپ به قسمت ۱۵۴ تعلق دارد

در شرایطی که فاصله چندانی با پخش نداریم، شبکه AMC کلیپ فصل یازدهم واکینگ دد را به اشتراک گذاشته که به سرنوشتی شوم اشاره دارد.

سریال واکینگ دد در زمان پخش فصل‌هایی ابتدایی یکی از محبوب‌ترین آثار سریالی جهان به شمار می‌رفت اما به مرور زمان دچار افت در کیفیت شد و تعداد قابل‌توجهی از مخاطبانش را از دست داد. با این حال، AMC تاکید داشت سریال را تا جای ممکن ادامه دهد. دست‌اندرکاران حتی پس از اتمام فصل دهم گفتند طرح‌های اولیه برای فصل‌های یازدهم و دوازدهم ریخته شده است. با این حال، مدیران شبکه در تصمیم خود تجدید نظر کرده و تصمیم گرفتند ماجراجویی‌های بازماندگان را با فصل یازدهم به انتها برسانند.

AMC خلاصه قسمت اول فصل یازدهم واکینگ دد را منتشر کرده است. با توجه به آن، الکساندریا وضعیت مساعدی نداشته و غذاهای موجود به هیچ وجه برای جمعیت جامعه کافی نیست. در نتیجه، تعدادی از شخصیت‌های اصلی ماموریت خطرناکی را آغاز می‌کنند تا منابع مورد نیاز را بیابند. آن‌ها در مسیر خود با یک طوفان مواجه شده و به اجبار وارد یک تونل مترو می‌شوند. ورود آن‌ها به تونل با اتفاقات مختلفی همراه است.

AMC اخیرا کلیپ فصل یازدهم واکینگ دد را در فضای مجازی منتشر کرده که به قسمت ۱۵۴ تعلق دارد. در این ویدیو، دریل را می‌بینیم که به همراه سگ خود از بقیه جدا شده و مشغول جستجو در تونل است. او حین جستجو با انسانی مواجه می‌شود که ظاهرا قبل از شیوع ویروس مرگبار فرد ثروتمندی بود؛ زیرا کت و شلوار به تن داشته و از همه مهمتر، کیفی پر از پول را به دست خود بسته بود. شخصیت اصلی در ادامه با گرافیتی‌هایی مواجه می‌شود که به سرنوشتی شوم اشاره دارد. همچنین در نقاط مختلف دیوارها می‌تواند جملات متعددی را مشاهده کرد.

اگرچه واکینگ دد با فصل یازدهم به اتمام می‌رسد، AMC هم اکنون تمرکزش را روی اسپین آف‌های آن قرار داده است. یکی از سریال‌های در دست ساخت Tales of the Walking Dead نام داشته و یک آنتالوژی است. در نتیجه، هر قسمت یک پروتاگونیست متفاوت دارد. در حال حاضر اطلاعات دقیقی از زمان پخششان موجود نیست.

در انتها، لازم به ذکر است فصل یازدهم از تاریخ ۳۱ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ آگوست) روی آنتن خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا