توضیحات شورانر The Walking Dead درباره‌ی تاخیر قسمت پایانی فصل دهم

آنجلا کنگ: سلامتی و امنیت تیم تولید در اولویت است

شورانر The Walking Dead

آنجلا کنگ شورانر The Walking Dead در مصاحبه‌ی اخیر خود گفت آماده نشدن جلوه‌های ویژه آن‌ها را مجبور کرد تا پخش قسمت پایانی فصل دهم را به تاخیر بیاندازند.

حدودا یک هفته‌ی پیش بود که شبکه‌ی AMC از تاخیر در پخش قسمت پایانی فصل دهم The Walking Dead خبر داد. با توجه به بیانیه‌ای که در این رابطه منتشر شده بود، قسمت‌های چهاردهم و پانزدهم مطابق برنامه‌ریزی‌های قبلی در تاریخ‌های ۱۰ فروردین (مصادف با ۲۹ مارس) و ۱۷ فروردین (مصادف با ۵ آوریل) روی آنتن می‌روند اما قسمت پایانی به جای ۲۴ فروردین (مصادف با ۱۲ آوریل) در آینده و به عنوان یک قسمت ویژه پخش خواهد شد. روابط عمومی شبکه‌ی AMC در متن بیانیه به جزئیات نپرداخت اما به لطف صحبت‌های جدید یکی از عوامل تولید حالا می‌دانیم کدام بخش از فرآیند پس‌‎تولید با مشکل مواجه شده است.

آنجلا کنگ (Angela Kang) شورانر The Walking Dead به‌تازگی مصاحبه‌ای را با وب سایت Entertainment Weekly انجام داده است. او در بخشی از گفتگو به قسمت پایانی فصل دهم پرداخت و گفت فرآیند آماده‌سازی جلوه‌های ویژه به دلیل دورکاری نیروها بیشتر از آنچه انتظار می‌رفت طول می‌کشد. در نتیجه، تصمیم گرفته شد قسمت پانزدهم حکم پایان‌بندی را برای فصل دهم داشته باشد:

به تعویق افتادن قسمت آخر فصل دهم برای همه‌ی افرادی که روی The Walking Dead کار می‌کنند، ناامیدکننده بوده است. همه سخت مشغول کار هستند. اعضای تیم پس‌تولید، همکارانمان، همه و همه تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا کارها در سریع‌ترین زمان ممکن به سرانجام برسد.

تعدادی از افرادی که روی جلوه‌های ویژه‌ی The Walking Dead کار می‌کنند، در نقاط مختلف جهان سکونت دارند. به همین دلیل، مجبور شدیم پروژه را به‌صورت دورکاری پیش ببریم. مدیریت برخی بخش‌های پس‌تولید مانند رندر کردن جلوه‌های ویژه به‌صورت دورکاری دشوار است و با سرعت کمتری انجام می‌شود.

اگر چندان به مسائل فنی وارد نیستید، باید بگویم پس از اتمام روند فیلمبرداری، یک دستگاه روی ویدیوهای ضبط شده کار می‌کند تا نسخه‌ی زیباتری را به شما تحویل دهد. دستگاه به‌خاطر شرایط پیش آمده به زمان بیشتری نیاز دارد.

آنجلا کنگ در بخش دیگری از گفتگو، صحبت‌های چند روز پیش گرگ نیکوترو (Greg Nicotero) را تایید و اعلام کرد سلامتی و امنیت تیم تولید در اولویت قرار دارد. نیکوترو کارگردانی قسمت پایانی فصل دهم The Walking Dead را بر عهده داشته است.

تابستان سال گذشته‌ی میلادی پرونده‌ی ریک گرایمز و همگروهی‌هایش در دنیای کمیک بوک‌ها بسته شد. مدت کوتاهی پس از این اتفاق، شایعه‌هایی مبنی بر اتمام The Walking Dead با پخش فصل دوازدهم به وجود آمد؛ شایعه‌هایی که صحیح نبوده‌اند. اسکات ام. گیمپل (Scott M. Gimple) یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی سریال در مصاحبه‌ی اخیر خود نسبت به آن شایعه‌ها واکنش نشان داد و گفت چنین برنامه‌ای وجود ندارد.

فصل یازدهم The Walking Dead در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار داشته و نویسندگان به‌صورت دورکاری مشغول تکمیل فیلمنامه هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا