نخستین تیزر از قسمت‌های اضافی فصل دهم The Walking Dead منتشر شد

قسمت‌های جدید اواخر فوریه از راه می‌رسند

شبکه‌ی AMC دقایقی قبل نخستین تیزر از قسمت‌های اضافی فصل دهم The Walking Dead را از طریق یوتیوب منتشر کرده است.

همه‌گیری ویروس کرونا دو تغییر غیر‌قابل‌انکار را روی برنامه‌ریزی‌های مرتبط با The Walking Dead به وجود آورده است: نخستین مورد به زمان پخش قسمت آخر مربوط می‌شود. از آن‌جایی که این قسمت در فاز پس‌تولید به سر می‌برد و آماده‌ی پخش نبود، شبکه‌ی AMC مجبور شد انتشارش را تا اطلاع ثانوی به تعویق بیاندازد؛ دومین و آخرین مورد، با تعداد قسمت‌ها مرتبط است. سازندگان قصد داشتند فصل دهم را مانند فصل‌های پیشین در ۱۶ قسمت به پایان برسانند اما اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی، فرصتی را به وجود آورد تا تیم تولید بتواند شش قسمت دیگر را هم جلوی دوربین ببرد.

طبق اطلاعاتی که دست‌اندرکاران طی ماه‌های اخیر به اشتراک گذاشته‌اند، قسمت‌های اضافی فصل دهم The Walking Dead به مگی پرداخته و فاش می‌کند او در جریان فصل‌های گذشته چه کارهایی انجام داده و چرا در کنار دیگر اعضای گروه نبوده است. مخاطبان همچنین در هر قسمت با یکی از شخصیت‌های حاضر در داستان از جمله دریل دیکسون و کارول پلیتر بیشتر از قبل آشنا می‌شوند. در ضمن، طرفداران می‌توانند خودشان را برای تقابل مگی و نیگان آماده کنند؛ دو شخصیتی که به واسطه‌ی اتفاقات گذشته رابطه‌ی خوبی با یکدیگر ندارند.

شبکه‌ی AMC دقایقی قبل نخستین تیزر از قسمت‌های اضافی فصل دهم The Walking Dead را در معرض تماشای عموم کاربران قرار داده است. این ویدیو بسیار کوتاه بوده و تنها ۲۰ ثانیه زمان دارد. با این حال، در همین مدت زمان کم ترکیبی از صحنه‌های ضبط شده برای سریال و صحنه‌هایی از پشت صحنه را نشان می‌دهد. تیزر مورد بحث همچنین تاکید می‌کند روند فیلمبرداری همچنان ادامه دارد.

[در ادامه خلاصه‌ی داستان یکی از قسمت‌های اضافی فاش می‌شود] مطابق انتظار، یکی از قسمت‌های اضافی فصل دهم The Walking Dead با محوریت نیگان خواهد بود. طبق اطلاعاتی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده‌اند، آنتاگونیست مشهور در جریان این قسمت به همراه کارول راهی یک سفر می‌شود. احتمالا در جریان همین سفر شاهد فلش‌بک‌هایی به گذشته‌ی این شخصیت شرور و محبوب خواهیم بود؛ زیرا نام هیلاری برتون (Hilarie Burton) در میان بازیگران قسمت‌های اضافی دیده می‌شود. او نقش همسر نیگان را بر عهده دارد.

در ادامه‌ی خلاصه‌ی داستان آمده، نیگان در جریان سفرش با کارول به یک نتیجه‌گیری پیرامون آینده‌اش می‌رسد. عده‌ای از طرفدارام اعتقاد دارند مانند آنچه در کمیک بوک‌ها رخ داد، نیگان و مگی مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند اما دختر خانواده‌ی گرین از کشتن قاتل همسرش صرف نظر می‌کند. در نهایت، نیگان تصمیم می‌گیرد اتفاقات گذشته را فراموش کرده و مسیر متفاوتی را برای آینده‌ی زندگیش در پیش بگیرد. احتمالا چنین روندی را در سریال هم شاهد باشیم. [پایان اسپویل]

پخش شش قسمت باقی‌مانده از فصل دهم The Walking Dead از تاریخ ۹ اسفند (مصادف با۲۸ فوریه) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا