1%
  • 0/10

تصاویر تازه‌ای از قسمت هجدهم فصل دهم The Walking Dead منتشر شد

این قسمت Find Me نام دارد

تصاویر تازه‌ای از قسمت هجدهم فصل دهم The Walking Dead منتشر شد ۱ ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
قسمت هجدهم فصل دهم The Walking Dead

شبکه‌ی تلویزیونی AMC ساعاتی قبل دو تصویر جدید را از قسمت هجدهم فصل دهم The Walking Dead در فضای مجازی منتشر کرد.

اگرچه رابرت کرکمن (Robert Kirkman) سریال The Walking Dead را بر اساس کمیک بوکی به همین نام ساخته اما اثر او اقتباسی دقیق نبوده و در برخی موارد از منبع اصلی خود فاصله گرفته است؛ برای مثال، می‌توان به دریل دیکسون با نقش‌آفرینی نورمن ریدس (Norman Reedus) اشاره کرد که هیچ همتایی در صفحات کمیک بوک ندارد. او در فصل اول سریال معرفی شد و اهل مناطق جنوبی آمریکا است. دریل، کنترل چندانی روی اعصاب خود نداشته و خیلی زود عصبانی می‌شود اما مهارت‌های بالایش در کشتن و ردیابی باعث شد از سوی دیگر شخصیت‌های داستان پذیرفته شده و پا به پای آن‌ها پیش برود.

تاکنون ۱۰ فصل از The Walking Dead پخش شده و دریل دریکسون در تمام طول این مدت یکی از شخصیت‌های مهم بود. علاوه بر این، مدت زمان حضور او در جریان داستان بیشتر از اکثر شخصیت‌های داستان است. با این حال، همچنان بخش‌هایی از سرگذشت او برای مخاطبان مبهم است. در صورتی که به یاد داشته باشید، داستان پس از مرگ شخصیت ریک گرایمز با یک پرش زمانی شش ساله مواجه شد. اگرچه اشاره‌هایی به سرگذشت شخصیت‌ها در طول این سال‌ها می‌شود اما اطلاعات دقیقی از وقایع آن بازه‌ی زمانی در دسترس نیست. شبکه‌ی AMC قصد دارد با ساخت شش قسمت اضافی برای فصل دهم، ابهامات این چنینی در سرگذشت شخصیت‌ها را پوشش دهد.

AMC اخیرا دو تصویر را از قسمت هجدهم فصل دهم The Walking Dead منتشر کرده است. این قسمت Find Me نام داشته و با نویسندگی نیکول مرانت-متیوز (Nicole Mirante-Matthews) و کارگردانی دیوید بوید (David Boyd) ساخته شد. فیلمنامه روی دریل دیکسون و کارول پلتیر تمرکز داشته که در جریان ماجراجویی مشترک خود برای یافتن حیوانات و شکارشان با یک کلبه‌ی قدیمی روبرو می‌شوند؛ کلبه‌ای که دریل را به یاد زمانی می‌اندازد که از گروه جدا شده بود تا بتواند ریک گرایمز را بیاید. او در آن زمان امید داشت رهبر جامعه همچنان زنده باشد یا حداقل بتواند جسدش را بیابد. در ادامه می‌توانید دو تصویر منتشر شده از قسمت هجدهم را مشاهده کنید:

تقریبا همزمان با انتشار تصاویر جدید از قسمت هجدهم فصل دهم The Walking Dead گزارش تازه‌ای روی خروجی وب سایت We Got this Covered قرار گرفت. نویسنده مدعی شده شبکه‌ی AMC برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده و قصد دارد طی ۱۰ سال آینده محتوای جدید با محوریت دنیای واکینگ دد تولید کند. در حال حاضر می‌دانیم سریال اصلی با فصل یازدهم به پایان می‌رسد اما فصل‌های جدید Fear the Walking Dead و The Walking Dead: World Beyond در دست ساخت قرار دارند. علاوه بر این، چهار اسپین‌آف هم تولید می‌شوند که فعلا دو موردشان به صورت رسمی تایید شده‌اند: سریال مشترک دریل دیکسون و مارول پلیتر و یک سریال آنتالوژی.

اولین اسپین‌آف تایید نشده، روی یکی از شخصیت‌های منفی سریال تمرکز دارد. جزئیات بیشتری از داستان موجود نبوده و نمی‌دانیم مدیران شبکه‌ی AMC کدام آنتاگونیست را در نظر گرفته‌اند. دومین اسپین‌آف تایید نشده هم حول محور شخصیت‌هایی می‌چرخد که به اقلیت‌های جنسی تعلق دارند. در انتها، لازم به ذکر است پخش قسمت‌های اضافی فصل دهم The Walking Dead از تاریخ ۱۰ اسفند (مصادف با ۲۸ فوریه) آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments