فیلمبرداری فصل جدید سریال «مردگان متحرک» شروع شد

«مردگان متحرک» به پایان کار خود نزدیک می‌شود

سریال The Walking Dead

فیلمبرداری یازدهمین و آخرین فصل از مردگان متحرک به تازگی آغاز شده است. در حالت عادی احتمالا تا الان نیمی از این فصل پخش شده بود، اما به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، تغییراتی در برنامه‌ها پیش آمده و ادامه The Walking Dead در زمان متفاوتی به روی آنتن می‌رود.

فصل دهم سریال مردگان متحرک، یک فصل بسیار متفاوت در تاریخ این مجموعه تلویزیونی محبوب و پرمخاطب بود. به خاطر شیوع ویروس کرونا و محدویت‌هایی که به واسطه آن پیش آمد، تیم سازنده The Walking Dead موفق به پایان رساندن تولید قسمت آخر فصل دهم نشد و این فصل موقتا با ۱۵ قسمت به پایان رسید. شبکه AMC در آن زمان اعلام کرد که قسمت نهایی فصل دهم در قالب یک قسمت ویژه به روی آنتن می‌رود و تولید فصل یازدهم به‌زودی شروع خواهد، اما هنگامی که طرفداران در انتظار اعلام تاریخ پخش قسمت شانزدهم فصل دهم بودند، با خبری مواجه شدند که انتظارش را نداشتند. طبق اعلام رسمی AMC، فصل یازدهم مردگان متحرک، آخرین فصل آن خواهد بود. همچنین اعلام شد که علاوه بر قسمت شانزدهم، فصل دهم شامل ۶ اضافی می‌شود که بیشتر بر روی چند شخصیت خاص این سریال تمرکز دارند. تولید این قسمت‌ها تاکنون تمام شده و طبق اطلاعاتی که داریم، یکی از آن‌ها بر روی شخصیت محبوب نگان متمرکز خواهد بود.

اکنون طبق اعلام کوین دیبولدت، یکی از تهیه‌کنندگان و نویسندگان سریال مردگان متحرک، فیلمبرداری فصل یازدهم و نهایی نیز اخیرا آغاز شده است. او در توئیتر خود تصویر زیر را متشر و ابراز امیدواری کرد که این همه انتظار، ارزشش را داشته باشد.

پخش ۶ قسمت اضافی فصل دهم The Walking Dead از تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۱ (مصادف با ۱۰ اسفند ۱۳۹۹) آغاز خواهد شد، البته مشترکان سرویس AMC Plus یک هفته زودتر به هر قسمت دسترسی خواهند داشت. البته ادامه فصل دهم و یازدهم واکینگ دد، تنها برنامه‌های آینده جهان مردگان متحرک نیستند، به‌زودی ادامه فصل ششم و فصل هفتم سریال Fear the Walking Dead و فصل دوم سریال The Walking Dead: World Beyond در سال میلادی جاری پخش می‌شود. همچنین یک سریال آسپین‌آف بدون نام بر اساس شخصیت‌های دریل و کارول، یک سریال آنتالوژی با نام Tales of the Walking Dead و یک سه‌گانه سینمایی بر اساس شخصیت ریگ گرایمز در جهان این مجموعه در حال ساخت هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا