1%
  • 0/10

سال اکران فیلم The Walking Dead مشخص شده است

ظاهرا عزم AMC Original Films سرانجام جزم شده است

سال اکران فیلم The Walking Dead مشخص شده است ۰ ۰۹ دی ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
سال اکران فیلم The Walking Dead

به لطف توییتی که رزماری رودریگز چندی پیش از حساب شخصی خود منتشر کرده، سال اکران فیلم The Walking Dead مشخص شده است.

اسکات ام. گیمپل (Scott M. Gimple) نویسنده و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در نوامبر ۲۰۱۸ میلادی و در جریان یکی از قسمت‌های برنامه‌ی Talking Dead از ساخت سه فیلم با محوریت واکینگ دد خبر داد. اینطور که به نظر می‌رسد، سازندگان در یک برهه می‌خواستند این فیلم را در شبکه‌ی AMC روی آنتن ببرند اما نظرشان تغییر کرد و تصمیم گرفتند آن را برای اکران در سینماها بسازند. در حال حاضر وظیفه‌ی نشر را استودیوی یونیورسال پیکچرز بر عهده دارد.

طبق اندک اطلاعات موجود، اولین فیلم سینمایی The Walking Dead پس از خروج ریک گرایمز از داستان سریال جریان داشته و اندرو لینکولن (Andrew Lincoln) قرار است بار دیگر نقش اصلی را جلوی دوربین ایفا کند. این بازیگر انگلیسی چندی پیش مصاحبه‌ای را با خبرگزاری ABC انجام داد و در بخشی از صحبت‌ها اعلام کرد فاز فیلمبرداری احتمالا در بهار سال ۲۰۲۱ میلادی آغاز خواهد شد. پیش از این، سازندگان می‌خواستند اولین اقتباس سینمایی واکینگ دد را در سال ۲۰۱۹ جلوی دوربین ببرند.

چندی پیش حساب کاربری واکینگ در توییتر از فالوئرهای خود پرسید طی سال ۲۰۲۱ میلادی بیشتر از همه برای تماشای چه چیزی لحظه‌شاری می‌کنند. رزماری رودریگز (Rosemary Rodriguez) در پاسخ به توییت نوشت: حضور ریک گرایمز روی پرده‌ی نقره‌ای. اگرچه رودریگز مستقیما اشاره‌ای به فیلم نداشته اما نوشتن همین کلمات برای مشخص شدن سال اکران فیلم The Walking Dead کافی بود. البته از آن‌جایی که فاز فیلمبرداری در بهار آغاز می‌شود، احتمالا این اثر اواخر سال آینده‌ی میلادی به سینماها خواهد آمد.

رزماری رودریگز یک کارگردان آمریکایی بوده و در حوزه‌ی فیلم و سریال فعالیت دارد. فیلم‌های ساخته شده توسط او شاخص نیستند اما لیست سریال‌هایش شامل نام‌های مشهوری مانند Jessica Jones می‌شود. رودریگز همچنین طی فصل‌های هفتم، هشتم و نهم The Walking Dead مجموعا ۱۳ قسمت را کارگردانی کرده است. با در نظر گرفتن ارتباط کاری‌اش با استودیوی AMC، می‌توان مطمئن بود ادعای او مبنی بر اکران فیلم اختصاصی ریک گرایمز در سال ۲۰۲۱ میلادی صحت دارد.

شبکه‌ی AMC چند وقت پیش تصمیم گرفت The Walking Dead را با انتشار فصل یازدهم در سال ۲۰۲۲ میلادی به اتمام برساند. البته این اتفاق به معنای پایان واکینگ دد نخواهد بود؛ زیرا آثار جدیدی در دست ساخت قرار دارند. جدا از Fear the Walking Dead که مشخص نیست چه زمانی به سرانجام می‎‌رسد، یک اسپین‌آف سریالی با محوریت شخصیت‌های دریل و کارول جلوی دوربین خواهد رفت. مطابق انتظار، نورمن ریداس (Norman Reedus) و ملیسا مک‌براید (Melissa McBride) برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند.

علاوه بر این، سریال Tales of the Walking Dead هم مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد. این اثر، یک آنتالوژی بوده و هر قسمت آن داستانی مستقل را روایت خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments