آیا بازیگران The Walking Dead در World Beyond ایفای نقش می‌کنند؟

کارگردان پاسخ می‌دهد

World Beyond

طبق گفته‌ی یکی از سازندگان World Beyond، احتمال ایجاد کراس‌اور کاراکترها از مجموعه‌ی تلویزیونی The Walking Dead به اسپین‌آف آن، وجود دارد.

سریال The Walking Dead: World Beyond که اسپین‌آف The Walking Dead به حساب می‌آید، توسط Scott Gimple و Matthew Negrete تولید شده و عده‌ی زیادی چشم‌انتظار آن بوده‌اند. اولین قسمت این سریال در ۴ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۴ مهر ماه) از طریق شبکه‌ی AMC منتشر شد و علاقه‌مندان می‌توانند هر یکشنبه آن را تماشا کنند.

به تازگی Scott Gimple، سازنده‌ی World Beyond، می‌گوید احتمال حضور کاراکترهای مجموعه‌ی تلویزیونی The Walking Dead در اسپین‌آف جدید آن وجود دارد. او می‌گوید در زمینه‌ی ایجاد یک کراس‌اور میان شخصیت‌های The Walking Dead و World Beyond برنامه‌هایی وجود دارد و توسعه‌دهندگان مشغول بررسی عناصر این کراس‌اور هستند. اگر این احتمال به وقوع بپیوندد، در این اسپین‌آف جدید شاهد حضور تعدادی از بازیگران سریال اصلی خواهیم بود. در حال حاضر بازیگرانی همچون آنت ماهاندرو در نقش هاک، الکسا منصور در نقش هاپ، نیکولاس کانتو در نقش التون و هال کامپستون در نقش سیلاس در The Walking Dead: World Beyond ایفای نقش می‌کنند. از آن‌جایی که ماجرای The Walking Dead و سریال‌های ساخته شده‌ی بر اساس آن به نحوی به یک‌دیگر ارتباط دارند و در کنار هم یک خط داستانی واحد را شکل می‌‌دهند، ایده‌ی ایجاد کراس‌اور میان شخصیت‌ها و حضور کاراکترهای مجموعه‌ی اصلی در The Walking Dead: World Beyond، می‌تواند به جذابیت این عنوان اضافه کند.

The Walking Dead: World Beyond یکی دیگر از آثاری بود که تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفت و انتشار آن با تاخیر مواجه شد. لازم به ذکر است که طبق اعلام سازندگان این سریال، قسمت اول The Walking Dead: World Beyond در تاریخ ۱۴ مهر ماه (مصادف با ۴ اکتبر سال جاری میلادی) از شبکه‌ی AMC پخش شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا