#مهسا_امینی

بازیگر جدید فصل دهم The Walking Dead مخاطبان را به وجد خواهد آورد!

مخاطبان ۳۰ الی ۵۰ ساله خود را برای یک اتفاق هیجان‌انگیز آماده کنند

بازیگر جدید فصل دهم The Walking Dead

با توجه به گفته‌های آنجلا کنگ در مصاحبه‌ی اخیرش، بازیگر جدید فصل دهم The Walking Dead گروه خاصی از مخاطبان را به وجد خواهد آورد.

مدیران استودیوهای AMC و اسکای‌باند اینترتینمنت قصد داشتند فصل دهم The Walking Dead را با پخش قسمت شانزدهم در اواسط مه سال جاری میلادی به پایان برسانند اما همه‌گیری ویروس کرونا فاز پس‌تولید را با مشکلات زیادی روبرو کرد. در نتیجه، مجبور شدند پخشش را به عقب بیاندازند تا بدین ترتیب از زمان کافی برای ساخت قسمت پایانی برخوردار باشند. دست‌اندرکاران همچنین تصمیم گرفتند از شرایط قرنطینه نهایت بهره را برده و ساخت شش قسمت جدید را برای فصل دهم در دستور کار قرار دهند.

اطلاعات چندانی از قسمت‌های جدید فصل دهم The Walking Dead موجود نیست جز اینکه روی شخصیت‌های دریل دیکسون با نقش‌آفرینی نورمن ریداس (Norman Reedus)، کارول پلیتر با نقش‌آفرینی ملیسا مک‌براید (Melissa McBride)، نیگان با نقش‌آفرینی جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) و مگی هرشل با نقش‌آفرینی لائورن کوهن (Lauren Cohan) تمرکز داشته و جنبه‌های تازه‌ای از آن‌ها را به تصویر می‌کشد. همچنین می‌توان انتظار داشت در جریان این قسمت‌ها با چهره‌های کاملا جدیدی ملاقت کنیم.

آنجلا کنگ (Angela Kang) چندی پیش در رویداد آنلاین New York Comic Con حاضر شد و درباره‌ی موضوعات مختلف از جمله بازیگر جدید فصل دهم The Walking Dead صحبت کرد. این فیلمنامه‌نویس آمریکایی که در حال حاضر به عنوان شورانر روی اقتباس سریالی واکینگ دد کار می‌کند، هیچ گونه اطلاعاتی را درباره‌ی آن نقش یا بازیگرش به اشتراک نگذاشت اما تاکید کرد مخاطبان ۳۰ الی ۵۰ ساله با دیدن او هیجان‌زده خواهند شد:

کارگردانان و بازیگران شگفت‌انگیزی روی قسمت‌های جدید کار می‌کنند. فکر می‌کنم اخیرا فردی را به تیم بازیگری اضافه کرده‌ایم که مخاطبان ۳۰ الی ۵۰ ساله را هیجان‌زده خواهد کرد.

شش قسمت جدید فصل دهم The Walking Dead که حکم یک زمینه‌چینی را برای فصل یازدهم و پایانی دارد، اوایل سال آینده‌ی میلادی از شبکه‌ی AMC روی آنتن خواهند رفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا