برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

برای انتشار اولین تصاویر The Suicide Squad زود است

ویروس کرونا روی عرضه‌ی تریلر تاثیر گذاشته است

برای انتشار اولین تصاویر The Suicide Squad زود است ۰ ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ اخبار کمیک بوک‌ کپی لینک
انتشار اولین تصاویر The Suicide Squad

جیمز گان کارگردان فیلم سینمایی The Suicide Squad در مورد زمان انتشار اولین تصاویر و تریلر فیلم می‌گوید.

ویروس کرونا روی روند عادی بسیاری از شغل‌ها تاثیر زیادی گذاشته است. همچنین روند تولید فیلم و سریال‌های محبوب، به دلیل وضعیت بسیار بد این اواخر به صورت کامل متوقف شده که از جمله آن‌ها می‌توان به توقف ساخت فیلم The Batman به بازیگری رابرت پتینسون اشاره کنیم.

حال ساخت فیلم The Suicide Squad مانند دیگر عناوین در حال تولید شرکت برادران وارنر، متوقف یا کند شده است. متاسفانه اطلاعاتی در مورد این فیلم سینمایی در دست نیست و بسیاری از طرفداران هم شدیدا منتظر تصاویر و تریلری از این اثر هستند. با این وجود یکی از این طرفداران در شبکه‌ی توییتر خطاب به کارگردان فیلم یعنی جیمز گان در مورد انتشار اولین تصاویر و اطلاعات از فیلم سوال کرد. جیمز گان هم در جواب به او گفت:

واقعا دلم می‌خواست که بتوانم همچین کاری را انجام بدهم. همانطور که می‌دانید، ویراش و ساخت صحنه‌های The Suicide Squad در این دوران قرنطینه بسیار نرم و آرام پیش می‌رود. همچین فاکتور‌های بسیار زیادی هم هستند که توسعه آن‌ها آهسته شده که برخی به انتشار عکس‌ها و یا تریلرها مربوط است.

با این حساب طرفداران فیلم The Suicide Squad باید مدت زمان بیشتری را صبر کنند تا اولین تصاویر یا تریلر این فیلم سینمایی آماده شود. خوشبختانه تا قبل به وجود آمدن مشکلات توسط کرونا، فیلمبرداری The Suicide Squad به اتمام رسیده بود.

بازیگران بسیار زیادی در این فیلم حضور دارند، از جمله آن‌ها می‌توان به حضور مجدد مارگو رابی، جوئل کینامن و جی کورتنی اشاره کرد. همچنین بازیگران جدیدی چون جان سینا، ادریس آلبا، تایکا وایتیتی، آلیس براگا و نیتن فیلیون به عنوان شخصیت‌های جدید در این فیلم حضور خواهند داشت.

The Suicide Squad در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ (۶ آگوست ۲۰۲۱) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments