1%
  • 0/10

آیا فصل دوم سریال The Stranger ساخته می شود ؟

در حاله ای از ابهام ...

آیا فصل دوم سریال The Stranger ساخته می شود ؟ ۰ ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
The Stranger Season2

صحبت‌های نویسنده سریال محبوب و کوتاه The Stranger درباره ادامه داستان و احتمالات ساخت فصل دوم، باعث شعله‌ور شدن کورسوی امیدی برای طرفداران شده است. 

بیگانه (The Stranger)، سریالی با ژانر مهیج و معمایی بر اساس رمانی در همین سبک به قلم هارلان کوبن (Harlan Coben) در سال 2020 به نمایش درآمد و به سرعت به جمع پربیننده‌ترین‌های بریتانیا پیوست. بسیاری از طرفداران The Stranger خواهان پخش فصل دوم این سریال محبوب شدند، اما آیا فصل دومی در‌کار است؟

سریال بیگانه، در شهر منچستر و حوالی آن فیلم برداری شده است؛ داستان از جایی شروع می‌شود که دختری غریبه پا به شهر می‌گذارد که درآن مردم خوش و خرم درکنار هم زندگی میکردند. دختر غریبه با افشای راز‌های خانواده‌های مختلف زندگی آنها را به آشوب می‌کشد و گاها با استفاده از این اطلاعات اخاذی هم می‌کند! این افشا‌گری‌ها بذر نزاع و درگیری را در شهر می‌کارد و باعث جنایات و پرده‌برداری از جنایات دیگر‌میشود که زندگی دختر غریبه را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

از ابتدا هدف سازنده‌ها، ساخت سریال کوتاه بوده و حتی خود نویسنده هم هیچ علاقه ای به ادامه داستان ندارد، هارلان کوبن بارها خاطرنشان کرده که دوست نداد بیننده را به زور پای یک داستان کش آمده بنشاند و نمی‌خواهد از شخصیت‌ها داستان اضافی خلق کند. این تصمیم او منطقی هم به نظر می‌آید زیرا علی‌رغم وجود سوال‌های ریز و درشت در پایان داستان، The Stranger همچنان پایان بندی خوبی دارد.

« تا به حال احساس نیاز به بازگرداندن شخصیت‌ها را نکرده‌ایم، پس به گمانم ما فقط این سریال را در یک فصل رها کنیم. »

در سالی که گذشت، روزنامه تایمز با نویسنده این مجموعه مصاحبه‌ای داشت که آقای کوبن خاطر نشان کردند که:

« علی رغم وسوسه‌های بسیار برای ادامه دادن داستان، من در برابر این وسوسه‌ها مقاومت می‌کنم تا مطمعن شوم فصل دوم به مراتب بهتر از برادر بزرگ‌تر خود باشد. »

سریال بیگانه به قدری در بین علاقه‌مندان به فیلم و سریال محبوبیت کسب کرد که نتفلیکس (Netflix) پیشنهاد‌های خوبی برای فصل دوم به هارلان کوبن داد ولی آقای کوبن همه را رد می‌کند و ترجیح می‌دهد روی سریال Stay Close کار کند و اعتقاد دارد که این سریال از فصل دوم The Stranger هم بهتر خواهد شد.
نظر شما چیست؟ آیا ساخت فصل دوم سریال The Stranger ضروری است، یا علی‌رغم گره‌های داستانی ریز و درشت همین پایان بندی رضایت بخش است ؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments