#مهسا_امینی

تاریخ انتشار بازی The Stanley Parable: Ultra Deluxe به تعویق افتاد

گرافیک بهتر، انتخاب‌های متنوع‌تر و پایان‌های بیشتر

انتشار بازی The Stanley Parable: Ultra Deluxe

استودیوی Crows Crows Crows به طور رسمی اعلام کرد که انتشار بازی The Stanley Parable: Ultra Deluxe با تاخیر مواجه شده است.

بازی The Stanley Parable: Ultra Deluxe نسخه‌ای گسترده‌تر از بازی اصلی است که در اکتبر سال ۲۰۱۳ میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و مورد استقبال منتقدان و مخاطبان قرار گرفت. اتمسفر خاص، راوی جذاب، احتمالات بسیار و پایان‌های متفاوت و عجیب مواردی است که این بازی‌ها را به یکی از متفاوت‌ترین عناوین تاریخ بدل می‌کند. نسخه‌ی Ultra Deluxe برخلاف بازی اصلی که با انجین Source تولید شد، با انجین یونیتی در حال ساخت است و به جز بهبود گرافیکی، انتخاب‌ها و پایان‌های بیشتری خواهد داشت. مشخص نیست که این نسخه برای رایانه‌های شخصی در قالب یک آپدیت به بازی اصلی اضافه خواهد شد یا به عنوان یک بازی جداگانه در دسترس قرار خواهد گرفت. استودیوی Crows Crows Crows قصد دارد تا بازی را برای کنسول‌ها نیز عرضه کند، اما فعلا اطلاعاتی در این باره موجود نیست.

این نسخه قرار بود در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شود، اما به نظر می‌رسد تیم سازنده به وقت بیشتری برای کامل کردن این اثر نیاز دارند. انتشار بازی The Stanley Parable: Ultra Deluxe احتمالا تا قبل از تابستان سال آینده رخ خواهد داد.

این بازی تحسین‌ شده به واسطه‌ی بیشتر منتقدین، توسط William Pugh طراحی و ساخته شد که موسس استودیوی Crows Crows Crows نیز به حساب می‌آید. این استودیو در کارنامه‌ی خود عناوین دیگری چون Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist و همچنین بازی Accounting را دارد که اثر دومی برای هدست واقعیت مجازی HTC Vive ساخته شد و جاستین رویلند خالق سریال محبوب Rick and Morty در روندش دخالت داشته است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا