انتشار فیلم The Purge 5 به دلیل تعطیل بودن سینماها به تاخیر افتاد

کرونا به هیچ چیز رحم نکرده

انتشار فیلم The Purge 5 به دلیل تعطیل بودن سینماها به تاخیر افتاد مهسا سپاهی ۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
فیلم The Purge 5

سازندگان فیلم The Purge 5 می‌گویند عرضه‌ی این عنوان به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیل بودن سینماها، به تاریخ دیگری موکول می‌شود.

از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز، روند ساخت و تولید بسیاری‌ از فیلم‌ها و سریال‌ها در سراسر دنیا مختل شده و به دلیل رعایت فاصله‌ی اجتماعی، تیم‌‌های سازنده و توسعه‌دهندگان از خانه مشغول به ادامه‌ دادن پروژه‌ها هستند. یکی از عناوینی که در تاریخ عرضه‌اش تاخیر ایجاد شده، فیلم The Purge 5 است. این فیلم به ‌کارگردانی اوراردو والریو گات ساخته شده و آخرین قسمت تولید شده‌ی فرنچایز Purge به‌حساب می‌آید.

این فیلم قرار بود در تاریخ ۲۰ تیر ماه امسال (مصادف با ۱۰ ژانویه میلادی) توسط شرکت یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) منتشر شود اما گفته می‌شود این تاریخ تغییر کرده و عرضه‌ی آن عقب افتاده است. این اتفاق در حالی افتاده که استودیوهای هالیوودی انتظار ندارند سینماها تا دو ماه آینده با ظرفیت کامل، کار خود را شروع کنند. البته بعضی از سالن‌های سینما از جمله سالن‌های تگزاس و جوریا، برخی از برنامه‌های خود را از سر گرفته‌اند اما مکان‌های بزرگ‌تر و سرگرم‌کننده‌تری مثل سینماهای شهرهای نیویورک و لس‌آنجلس همچنان به شرایط عادی باز نگذشته‌اند.

از میان فیلم‌هایی که همچنان طبق برنامه عرضه می‌شوند، می‌توان به فیلم Tenet ساخته‌ی کریستوفر نولان (۲۷ تیر)، لایو اکشن مولان (۳ مرداد) و واندر وومن 1984 (۲۴ مرداد) اشاره کرد. البته با توجه به شرایط نابسامان موجود، احتمال تغییر تاریخ انتشار این فیلم‌ها دور از ذهن نخواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا