#مهسا_امینی

DLC جدید برای بازی The Outer Worlds در راه است

Obsidian Entertainment از طرفداران بابت رای آنها تشکر کرد

DLC بازی The Outer Worlds

کمپانی Obsidian Entertainment به صورت رسمی اعلام کرد که DLC داستانی جدیدی برای بازی The Outer Worlds ساخته خواهد شد. همچنین این شرکت بابت رای طرفداران در مراسم The Game Awards تشکر کرد.

بازی The Outer Worlds بدون شک یکی از بهترین بازی‌های عرضه شده در سال ۲۰۱۹ میلادی است. این بازی به دلیل عملکرد بسیار خوبش، در سه بخش بهترین روایت، بهترین بازیگر و بهترین بازی سال کاندید شد ولی دست خالی سال ۲۰۱۹ میلادی را سپری کرد. در همین راستا کمپانی آبسیدین اینترتیمنت در بیانیه‌ای ضمن تشکر از طرفداران بابت رای آنها برای The Game Awards، تایید کرد که محتوای اضافه قابل دانلود برای این بازی در راه است. با اینکه اطلاعات در خصوص این DLC وجود ندارد ولی مشخص شده که این محتوای اضافه برای بخش داستانی بوده و در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

آبسیدین اینترتیمنت در این بیانیه گفت:

ما می‌خواهیم از این فرصت استفاده کرده تا از تیم باورنکردنی بازی The Outer Worlds تشکر کنیم. این به خاطر سخت‌کوش بودن و فدارکاری آنها بود که باعث شد که این پروژه به در لیست نامزدهای بهترین داستان، بهترین بازیگر با هنرنمایی Ashly Burch، بهترین بازی RPG و بهترین بازی سال قرار بگیرد.

به تمام کسانی که در رویداد The Game Awards به The Outer Worlds رای دادند، می‌خواهیم بگوییم که شماها فوق‌العاده هستید و ما بابت حمایتتان متشکریم. استقبال از بازی The Outer Worlds باورنکردنی بود و حتی نامزد شدن این بازی هم معنای زیادی دارد. با این حال ماجراجویی هنوز به اتمام نرسیده و ما برای اعلام عرضه‌ی یک بسته‌ی الحاقی جدید بسیار هیجان زده‌ایم. این بسته‌ی الحاقی دانلودی سال دیگر عرضه خواهد شد و اطلاعات بیشتر از این بسته بعدا اعلام می‌شود.

The Outer Worlds اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و ویندوز در دسترس بوده و قرار است در سال ۲۰۲۰ برای نینتندو سوییچ هم منتشر شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا