نقدهای فیلم Nun 2 منتشر شدند؛ بهتر از قسمت اول!

اکران بزودی آغاز می‌شود

نقدهای فیلم Nun 2 منتشر شدند؛ بهتر از قسمت اول! سورنا رضایی ۰ ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
نقدهای فیلم Nun 2

با گذشت مدت کوتاهی از اکران محدود، برخی از کارشناسان نقدهای فیلم Nun 2 را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته‌اند.

حدوداً دو سال از آخرین حضور فرنچایز کانجورینگ (The Conjuring) روی پرده نقره‌ای می‌گذرد و بزودی شاهد بازگشتش خواهیم بود. وارنر و نیو لاین سینما طی چند وقت اخیر مشغول کار روی The Nun II بوده‌اند که دنباله‌ای برای The Nun است؛ اثری که با وجود برخی انتقادها توانست بیشترین فروش را در میان تمامی فیلم‌های فرنچایز به ثبت برساند.

اینبار خبری از کورین هاردی (Corin Hardy) نبوده و مایکل چاوز (Michael Chaves) روی صندلی کارگردانی نشسته است؛ فیلمسازی که با فرنچایز کانجورینگ غریبه نبوده و دو فیلم The Curse of La Llorona و The Conjuring: The Devil Made Me Do It را در پرونده هنری خود دارد. در ضمن، داستان چند سال پس از قسمت اول جریان دارد. خواهر آیرین با نقش آفرینی تایسا فارمیگا (Taissa Farmiga) مشغول فعالیت در یک مدرسه شبانه روزی بوده که متوجه می‌شود والاک بازگشته است.

برخی از کارشناسان که در اکران محدود حضور داشته‌اند، نقدهای فیلم Nun 2 را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته‌اند. اینطور که بنظر می‌رسد، محصول مشترک نیو لاین سینما و وارنر کیفیتی بالاتر نسبت به قسمت اول دارد. در ادامه می‌توانید برخی از نقدهای کوتاه را مطالعه کنید.

ژرمان لوسیر (Germain Lussier) منتقد Gizmodo پرده سوم و پایانی فیلم راهبه 2 را «خارق العاده» می‌داند:

Nun 2 یک دنباله ترسناک فوق العاده قوی است. دو داستان خوب در پرده سومی خارق العاده تلاقی پیدا می‌کنند که واقعاً شگفت انگیز است ولی [داستان] در انتها مقداری تمرکز خودش را از دست می‌دهد. اگر این مورد را نادیده بگیریم، صحنه‌ها و افکت‌های ترسناک خوبی داشته و خواهر آیرین را باید یک شخصیت افسانه‌ای دانست.

برایان دیویدز (Brian Davids) در The Hollywoodd Reporter مشغول بوده و Nun2 را بهتر از قسمت اول توصیف می‌کند:

راهبه 2 شدیداً بهتر از قسمت اول است. شخصیت‌های آیرین و موریس به شکل معناداری مورد کند و کاش قرار گرفته و جهان داستانی کانجورینگ بطرز قابل توجهی تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

ماتیاس پیر (Mathias Peyre) یکی دیگر از کارشناسانی است که توانست به تماشای Nun 2 بنشیند. او نظر مشابهی با برایان دیویدز دارد:

بتازگی Nun 2 را تماشا کرده‌ام. خشونت بار، تاثیرگذار و ترسناک است. نماهایی که در [شهر] اکس آن پرووانس و [قلعه] تاراسکون ضبط شده‌اند، بسیار زیبا هستند. [این فیلم] آدرنالین خالص است. یک غافلگیر در انتهای فیلم انتظار شما را می‌کشد. بهتر از قسمت اول بود.

 در انتها، لازم به ذکر است راهبه 2 از تاریخ ۱۷ شهریور (مصادف با ۸ سپتامبر) به سینماها خواهد آمد.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا