تیزر جدیدی از فیلم The New Mutants توسط 20th Century Studios منتشر شد

زمان رویارویی با شیطان درون است

تیزر جدید فیلم سینمایی The New Mutants توسط 20th Century Studios منتشر شد.

مجموعه کمیک بوک‌های The New Mutants عنوان فرعی از دنیای X-Men بوده که اولین بار در سپتامبر سال ۱۹۸۲ توسط Chris Claremont و Bob McLeod خلق شد. The New Mutants یکی از پرفروش‌ترین و در عین حال یکی از موفق‌ترین کمیک بوک‌های دنیای مارول به‌حساب می‌آید. The New Mutants روایت کننده‌ی چندین شخصیت جدید است که مانند کمیک بوک‌های X-Men، بیشتر تمرکز روی نبرد‌های تیمی و روابط بین آن‌ها است. مجموعه‌ی دوم کمیک بوک The New Mutants در سال ۲۰۰۳ میلادی منتشر شد که داستان گروهی از جهش‌یافته‌های جدید را بازگو می‌کند. گروه اول در نهایت با چند عضو جدید تیم X-Force را تشکیل دادند.

حال 20th Century Studios با همکاری Marvel Entertainment قصد دارد که این کمیک بوک موفق را به فیلم تبدیل کند. فیلم The New Mutants در آوریل سال ۲۰۱۷ وارد مرحله‌ی پیش تولید و در جولای همان سال فیلمبرداری آن آغاز شد. اولین تریلر در اکتبر سال ۲۰۱۷ منتشر شد که اطلاعات خوبی در خصوص حال و هوای فیلم به مخاطب می‌داد. The New Mutants یک اثر در ژانر ابرقهرمانانه و وحشت است که جمعی از جهش یافتگان در محلی دور هم جمع شدند که باید با ترس و قدرت ماورایی خود و محیط اطرافشان روبرو شوند.

حال به تازگی 20th Century Studios تیزر ۳۰ ثانیه‌ای از فیلم سینمایی The New Mutants منتشر کرده که مانند دو تریلر قبلی ما را با صحنه‌های هیجان‌انگیز و ترسناکی روبه‌رو می‌کند.

از بازیگران این فیلم سینمایی ترسناک، می‌توان به حضور آنیا تیلور-جوی در نقش ایلیانا راسپوتین/مجیک، میسی ویلیامز در نقش رِین سینکلر/ولفزبین، چارلی هیتون در نقش سم گاتری/کنون‌بال، هنری زاگا در نقش روبرتو داکوستا/سان‌اسپات، بلو هانت در نقش دانیل مونستار/میراژ و آلیس براگا در نقش سیسیلیا ریس اشاره کرد.

فیلم سینمایی The New Mutants در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰) روی پرده‌های نقره‌ای سینماها اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا