مدت زمان فیلم The New Mutants مشخص شد

کوتاه‌ترین فیلم مجموعه‌ی Fox's X-Men!

مدت زمان فیلم The New Mutants

مدت زمان فیلم The New Mutants به صورت رسمی اعلام شد.

تنها یک ماه دیگر تا اکران فیلم The New Mutants باقی مانده است و مطابق لیست اعلام شده AMC، شاهد یکی از کوتاه‌ترین فیلم‌های ابرقهرمانی خواهیم بود. فیلم The New Mutants که اثری ابرقهرمانی در ژانر ترسناک است، ۹۶ دقیقه (۱ ساعت و ۳۶ دقیقه) مدت زمان خواهد داشت. پیش از این رده سنی این فیلم هم به صورت رسمی اعلام شده بود و می‌دانیم که با یک فیلم با درجه سنی PG-13 طرف خواهیم بود. جالب است بدانید که The New Mutants، کوتاه‌ترین فیلم مجموعه‌ی X-Men  محصول کمپانی فاکس است. در حال حاضر، دو فیلم X-Men: Last Stand و X-Men با مدت زمان ۱۰۴ دقیقه (۱ ساعت و ۴۴ دقیقه) کوتاه‌ترین فیلم‌های تاریخ این مجموعه محسوب می‌شوند.

در ابتدا کارگردان این فیلم جاش بون، قصد داشت یک فیلم بسیار ترسناک با فضایی کاملا تاریک با حضور شخصیت‌های Fox بسازد اما پس از خریداری کمپانی فاکس قرن بیستم توسط دیزنی، به طبع بون مجبور شد بار دیگر خلاقیت خود را به کار گیرد و بدون حذف و فیلم‌برداری‌های مجدد، فیلم خود را از پایه مجددا توسعه دهد. همچنین، بون در طی مصاحبه‌ای گفت که با وجود رده بندی سنی PG-13 او سعی دارد فیلمی بسازد که علاوه بر ترسناک بودن، احساسات مخاطبان و بینندگان را هم تحریک کند.

فیلم The New Mutants با هنرنمایی بازیگرانی همچون، میسی ویلیامز، آنیا تیلور، چارلی هیتون، آلیس براگا، بلو هانت و هنری زاگا در تاریخ ۳ آپریل ۲۰۲۰ (۱۵ قروردین ۱۳۹۹
) به صورت رسمی اکران خواهد شد. بدون شک، یک فیلم ابرقهرمانی در ژانر ترسناک، چیزی است که تا به حال کمتر به آن پرداخته شده است و برای تمامی مخاطبان می‌تواند از جذابیت خاصی برخوردار باشد. البته باید دید که رده سنی PG-13 فیلم، تا چه اندازه دست سازندگان و کارگردان این فیلم جاش بون را برای ساخت یک اثر ترسناک باز گذاشته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا