آیا بازی جدید Mass Effect به Mass Effect 2 و Andromeda ارتباط دارد؟

حدس و گمان‌ها پیرامون Mass Effect جدید

آیا بازی جدید Mass Effect به Mass Effect 2 و Andromeda ارتباط دارد؟ مهسا سپاهی ۱ ۲۰ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی

به تازگی عکسی از Mass Effect منتشر شده که جزئیات آن ممکن است به دو بازی Mass Effect 2 و Andromeda ارتباط داشته باشد.

چند روز گذشته اخبار مهمی پیرامون فرنچایز Mass Effect منتشر شد که هواداران را بسیار خوشحال کرد. دو شرکت Electronic Arts و BioWare بالاخره تایید کردند که ریمستر سه‌گانه‌ی Mass Effect تحت عنوان Mass Effect: Legendary Edition در راه است و به زودی به مرحله‌ی انتشار می‌رسد. از سوی دیگر، عنوان کاملا جدیدی از فرنچایز Mass Effect در دست توسعه قرار گرفته و سازندگان مشغول تولید آن هستند. Casey Hudson، یکی از اعضای ارشد استودیوی بازی‌سازی BioWare، پس از انتشار این خبر اعلام کرد توسعه‌دهندگان در ابتدای راه ساخت این بازی هستند و او نمی‌تواند جزئیات بیشتری را فاش کند.

mass effect

بعد از تایید تولید بازی جدید Mass Effect، عده‌ای عقیده دارند این بازی در واقع Andromeda 2 خواهد بود یا حداقل برخی از المان‌های اصلی Andromeda را به همراه خواهد داشت. نسخه‌‌ی Andromeda چهارمین نسخه از سری Mass Effect به حساب می‌آید و اتفاقات آن در قرن ۲۹ میلادی و در کهشکان اندرومدا جریان دارد. در این عنوان اکشن نقش‌آفرینی، بازیکن نقش شخصیتی به نام رایدر را برعهده دارد. رایدر یکی از هزاران موجوداتی‌ است که ۶۰۰ سال پیش به اندرومدا فرستاده شدند تا محل جدیدی برای زندگی پیدا کنند.

در عکسی که توسط یکی از کاربران ردیت منتشر شده، مقایسه‌ای صورت گرفته که بر اساس آن ممکن است برخی از شخصیت‌های Mass Effect 2 در Mass Effect جدید حضور داشته باشند. این گزارش رسمی نیست و توسعه‌دهندگان در این مورد ابراز نظر نکرده‌اند. در واقع، هنوز کوچکترین جزئیاتی از بازی مورد انتظار این فرنچایز اعلام نشده است.

لازم به ذکر است که ریمستر سه‌گانه‌ی Mass Effect در بهار سال آینده‌ی میلادی توسط الکترونیک آرتز منتشر شود. به گفته‌ی توسعه‌‌دهندگان، جزئیات بیشتر قرار است به زودی در دسترس طرفداران قرار بگیرد.


0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا