بازیگر فیلم The Marvels کار فیلمبرداری را تمام کرده و به خانه بازگشته است

نقش این بازیگر هنوز مشخص نیست

بازیگر فیلم The Marvels

پارک سئو جون (Park Seo Joon) بازیگر فیلم The Marvels است که به مدت دو ماه سر صحنه فیلمبرداری این اثر سینمایی حاضر بوده و حال ظاهرا کار او با تیم استودیو مارول تمام شده است تا به خانه بازگردد.

فیلم Captain Marvel 2 یکی از فیلم‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول است که به جز کارول دنورز (Carol Danvers)، دو ابرقهرمان دیگر هم به نام‌های میس مارول (Ms. Marvel) و اسپکتروم (Spectrum) را به عنوان شخصیت‌های اصلی خواهد داشت؛ از همین جهت نیز نام آن The Marvels گذاشته شده و داستان هر سه کاراکتر را در کنار یکدیگر، با یک تیم ابرقهرمانی جدید و موقت روایت می‌کند. با این حال، فعلا تا زمان اکران این اثر سینمایی فاصله زیادی داریم و کار ساخت آن هنوز به پایان نرسیده، اما طبق جدیدترین اطلاعات به دست آمده از روند ساخت این اثر سینمایی، حداقل می‌دانیم که فیلمبرداری آن تمام شده است!

طبق گزارش‌های رسمی، ظاهرا پارک سئو جون که یکی از بازیگران فیلم The Marvels است به تازگی از تیم استودیو مارول سر صحنه فیلمبرداری این اثر سینمایی جدا شده و چنان که پیداست، این کار نزدیک به سه ماه طول کشیده که البته دلیل آن می‌تواند برخی محدودیت‌های مبنی بر پاندمی ویروس کرونا باشد. در هر صورت، پایان یافتن فیلمبرداری این اثر یعنی احتمالا دیگر شاهد تغییر زمان اکران نخواهیم بود و سر همان زمانی که پیش‌تر اعلام شده بود، می‌توانیم ابرقهرمانان مورد علاقه خود را در مقابل تهدیدی تازه مشاهده کنیم.

درباره داستان این فیلم هنوز مورد خاصی مشخص نشده، اما حداقل می‌دانیم که پیش از آن سریال Ms. Marvel از شبکه دیزنی پلاس پخش خواهد شد تا ابتدا کمی بیشتر با شخصیت کامالا کان (Kamal Khan) آشنا شویم. همچنین دیگر ابرقهرمان این فیلم مانیکا رمبو (Monica Rambeau) است که در سریال WandaVision نحوه قدرت گرفتن او به واسطه تغییر واقعیت ژنتیکی، هنگام ورود به هکس ساخته شده توسط واندا (Wanda) را دیده بودیم. علاوه بر این موارد، یک نکته بسیار بزرگ درباره خود پارک سئو جون وجود دارد که به عنوان بازیگر فیلم The Marvels نقش او را هنوز هم نمی‌دانیم. در واقع این بازیگر پیش‌تر در فیلم معروف و کره‌ای انگل (Parasite) بازی کرده بود و حال در این اثر سینمایی جدید، ظاهرا نقش بسیار مهمی دارد که بیش از دو ماه برای فیلمبرداری صحنه‌های مختلف در کشور انگلستان حضور داشته است.

به هر حال شاید با نزدیک‌تر شدن به زمان اکران The Marvels جزئیات بیشتری منتشر شده و نقش این بازیگر را بدانیم. این اثر سینمایی در تاریخ ۴ اسفند ۱۴۰۱ (۲۳ فووریه ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا