آیا ماف گیدئون در فصل سوم سریال The Mandalorian باز می‌گردد؟

بازگشت ابرشرور قدیمی!

ماف گیدئون در فصل سوم سریال The Mandalorian

جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito)، بازیگر نقش شخصیت ابرشرو اسپین‌آف جنگ ستارگان، جزییات جالبی را در رابطه با حضور ماف گیدئون در فصل سوم سریال The Mandalorian با طرفداران به اشتراک گذاشت.

در حالی که طرفداران جهان جنگ ستارگان سریال The Book of Boba Fett باری دیگر مندلورین و گوروگو یا همان بیبی یودا را دیده‌اند، خبری از ابرشرور داستان محبوب نشد و هنوز اطلاعت دقیقی از سرنوشت او در دسترس نیست. در واقع، بیش از دو سال از پایان فصل دوم این اثر می‌گذرد و آخرین چیزی که تماشاگران از این دو حریفدیدند، این بود که ماندو به تازگی او را در یک دوئل برای تصاحب Darksaber شکست داده بود و به صورت ناگهانی لوک اسکای واکر وارد شد و سفینه  را خراب کند. در حالی که فرنچایز Star Wars بسیاری از جزئیات فصل سوم خود را مخفی نگه داشته است، اسپوزیتو نکاتی را در مورد وضعیت ماف گیدئون به علاقه‌مندان ارائه کرده است. و اکنون، با آغاز پخش فصل سوم سریال در اول ماه مارس سال جاری در دیزنی پلاس، ستاره جنگ ستارگان اطلاعات بیشتری در مورد بازگشت ماف گیدئون به مخاطبان ارائه داده است. در گفتگو با تی وی لاین، جیانکارلو اسپوزیتو به طرفداران وعده داد که در فصل بعدی شاهد حضور پررنگ این شخصیت ابرشرور و محبوب خواهیم بود: 

توی این فصل طرفدرا قراره بیشتر اونو ببینن. منظورم اینه که من همیشه ماف گیدئون بیشتری می‌خواهم باید صادق باشم! اما، می‌دونین، خوبیش اینه که قراره بیشتر از اون ببینیم. 

در مصاحبه قبلی خود، این بازیگر اشاره کرد که ماف گیدئون زندانی بوده و مکن است مخاطبان او را حین فرار از این زندان ببینند. در حالی که او یه هیچ جزئیات جدیدی در مورد حضور خود اشاره نکرد، به طرفداران ماندویی هشدار داد، شما همیشه دوست دارید ققنوس از خاکستر برخاسته ببینید. یا، اینکه که یک شرور چگونه از خاکستر برمی‌خیزد. نکته جالب این است که احتمال وقوع چنین چیزی نیز بالا است. شاید از دست دادن ماف گیدئون در فصل دوم یکی از بهترین تصمیمات داستانی The Mandalorian بوده باشد و به‌ جای اینکه فقط به بازی موش و گربه‌ی ماندو و گیدئون ادامه دهید چندان جالب نیست، به نظر می‌رسد که جنگ ستارگان او را از صحنه خارج کرده تا داستان باری دیگر رشد کند قبل از اینکه دوباره با انتقام غرش کند.

هنوز مشخص نیست که تا چه اندازه از قوس جدید شخصیت شرور روی صفحه نمایش داده خواهد شد، به خصوص که ماندو و گوروگو در جستجوی ماندالور هستند و احتمالا بو-کاتان را برای مبارزه در نبرد خود خواهند داشت. با این حال، یک گزارش جدید از جنگ ستارگان ادعا می‌کند که گیدئون قرار است کلاه ایمنی خود را به سبک ماندالوریایی دریافت کند، با شاخک‌هایی مانند Armorer که مدت‌ها تصور می‌شد از دارث ماول الهام گرفته شده است. با این حال باید تا اول ماه مارچ صبر کرد تا با انتشار اولین قسمت این سریال  طرفداران به پاسخ سوالات خود برسند. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا