بیبی یودا و تایکا وایتیتی در تصویری جدید از پشت صحنه‌ی فصل اول The Mandalorian

علاقه‌ای وصف ناپذیر

پشت صحنه‌ی فصل اول The Mandalorian

وب سایت The Hollywood Reporter چندی پیش تصویر جدیدی را از پشت صحنه‌ی فصل اول The Mandalorian به اشتراک گذاشت.

دیزنی اواسط نوامبر سال گذشته‌ی میلادی سرویس اشتراکی دیزنی پلاس را راه اندازی کرد. این شرکت که به خوبی از اهمیت بالای محتوای جدید باخبر بود، تصمیم گرفت پخش اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان را همزمان با لانچ سرویس آغاز کند. این سریال که با نام The Mandalorian شناخته می‌شود، به سرعت توانست توجه منتقدان و مخاطبان را به خود جلب کرده و بازخوردهای مثبتی را دریافت کند. جدا از فیلمنامه، کارگردانی و نقش‌آفرینی‌های کم نقص، یک مورد دیگر هم در موفقیت این اثر نقش بسزایی داشت: بیبی یودا. ظاهرا این شخصیت بانمک نه تنها مخاطبان، بلکه دست‌اندرکاران را هم شیفته‌ی خود کرده بود.

خبرنگار وب سایت The Hollywood Reporter چندی پیش مصاحبه‌ای را با دست‌اندرکاران The Mandalorian از جمله جان فاورو (Jon Favreau) و تایکا وایتیتی (Taika Waititi ) درباره‌ی روند ساخت این سریال انجام داد. فاورو، شورانر این پروژه بود و وایتیتی هم کارگردانی قسمت پایانی فصل اول را بر عهده داشت. وایتیتی در بخشی از صحبت‌های خود به علاقه‌ی بسیار زیادش نسبت به بیبی یودا پرداخت و گفت در زمان‌های استراحت او را مدام در آغوش خود می‌گرفت:

بیبی یودا من را یاد بچه‌هایم وقتی شش ماهه بودند می‌انداخت. نمی‌توانستم از این کار دست بکشم و باید او را مدام در آغوش می‌گرفتم.

کارگردان Thor: Ragnarok در ادامه‌ی صحبت‌های خود درباره‌ی همکاری با جان فاورو صحبت کرد. او گفت فاورو مانند یک رهبر بسیار خوب در صحنه‌ی فیلمبرداری حضور داشته و به سوالات پاسخ می‌داد:

همیشه سبک کاری و حس شوخ طبعی جان فاورو را دوست داشتم. او این سریال را خلق کرد و تمامی فیلمنامه‌هایش را نوشت. خیلی خوب است که فردی مثل او در صحنه حاضر بوده و تمامی سوالات را پاسخ دهد. او رهبر بسیار خوبی است و نحوه‌ی انجام کار را به شما نشان می‌دهد.

جان فاورو در بخشی از صحبت‌های خود به عامل موفقیت یک اثر سینمایی یا تلویزیونی پرداخت. با توجه به گفته‌های او، دست‌اندرکاران قبل از هر چیز باید مخاطبان هدف و سلایق‌شان را شناخته و سپس دست به کار شوند. در ضمن، خبرنگار The Hollywood Reporter تعدادی تصویر از پشت صحنه‌ی فصل اول The Mandalorian منتشر کرد که در یکی از آن‌ها می‌توان بیبی یودا را در آغوش تایکا وایتیتی دید.

داستان The Mandalorian بین دو فیلم سینمایی Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi و Star Wars: The Force Awakens جریان داشته و حول محور یک جایزه‌بگیر به نام مندولورین می‌چرخد. او ماموریت دارد یک شخص را زنده یا مرده تحویل داده و پاداش خود را دریافت کند اما بنا به دلایلی ترجیح می‌دهد به همراه هدف فرار کند. همین مسئله باعث رخ دادن باقی اتفاقات می‌شود. طبق گزارش‌های غیر رسمی، این اثر با فصل دوم به پایان نرسیده و حداقل یک فصل دیگر ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است که فصل دوم سریال The Mandalorian در تاریخ نامشخصی از ماه اکتبر (۱۰ مهر الی ۱۰ آبان) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا