نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening اعلام شد

تجدید خاطرات گیم‌بوی در نینتندو سوییچ

نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening اعلام شد Masoudezt ۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۸ اخبار بازی
نمرات بازی The Legend of Zelda: Link's Awakening

اخیرا نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening اعلام شده است؛ کیفیت نمرات نشان می‌دهد که این عنوان کار خود را به خوبی انجام داده و برای طرفداران سری The Legend of Zelda رضایت‌بخش خواهد بود.

شرکت نینتندو پس از انتشار بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild تصمیم گرفت تا پروژه بعدی این سری را به بازسازی یکی از نسخه‌های محبوب خود، یعنی Link’s Awakening اختصاص دهد؛ این بازی در سال 1993 برای کنسول گیم‌بوی منتشر شد و یکی از بازی‌های مورد علاقه هواداران The Legend of Zelda محسوب می‌شود.

عنوان Link’s Awakening در زمان عرضه خود، از نظر گیم‌پلی با استقبال بسیار خوبی از سوی منتقدین مواجه شد و ایرادات گرفته شده از آن مربوط به گرافیک تک‌رنگ و کنترل محدود بود که هر دو مورد از مشکلات کنسول گیم‌بوی محسوب می‌شد. هم‌اکنون در بازی جدید سری The Legend of Zelda که نسخه بازسازی شده عنوان Link’s Awakening بوده، مشکلات مربوطه برطرف شده و با گیم‌پلی جذاب نسخه اصلی قرار گرفته است.

این اثر از سایت‌های Digitally Downloaded، Forbes، USgamer و Daily Star نمره 100 از 100 را دریافت کرده است. در ادامه به بررسی نظرات و نمرات بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening از دیدگاه برخی از سایت‌های معتبر خواهیم پرداخت:

Digitally Downloaded: 100/100

به افرادی که تاکنون موفق به تجربه نسخه Link’s Awakening نشده‌اند، تهیه این بازی توصیه می‌شود. این عنوان بازتابی کلی از صنعت بازی‌های ویدیویی در زمینه هنر طراحی بازی‌ها و بازسازی آن‌ها بوده و به هواداران خود امکان دسترسی به نسخه‌ای محبوب و قدیمی از سری، با فاکتورهای مدرن را داده است.

Forbes: 100/100

این عنوان یک بازسازی عالی از یکی از نسخه‌های بی عیب و نقص سری بازی‌های Zelda است. در صورتی که تجربه نسخه گیم‌بوی این بازی را نداشته اید، تهیه این بازی به شما توصیه می‌شود؛ همچنین در صورتی که شما هم مثل بنده با این بازی بزرگ شده اید، محتوای زیادی در نسخه جدید برای سرگرم شدنتان وجود دارد. بسیاری از کاربران کنسول نینتندو‌سوییچ به خاطر بازی Breath of The Wild کنسول خود را خریداری کرده‌اند و در حال حاضر، Link’s Awakening این عده از کاربران را مصمم تر کرده است.

Usgamer: 100/100

نسخه بازسازی شده‌ بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening اکثر مشکلات بازی اصلی در گیم‌بوی را برطرف کرده و در عین حال تمامی فاکتورهایی که عنوان اصلی را به یک ماجراجویی جذاب تبدیل کرده بود در خود نگه داشته است. ظاهر جدید و رنگ‌بندی که در این نسخه اعمال شده، بسیار چشم نواز است، هرچند گاهی شاهد مشکلات کندی سرعت در آن هستیم. شما تنها پس از گذشت چند ساعت از بازی متوجه خواهید شد که چرا هواداران سری Zelda عاشق Link’s Awakening شده اند.

JeuxActu: 90/100

باوجود یک سری مشکلات در اجرای بازی، به خصوص هنگامی که کنسول نینتندوسوییچ در حالت TV mode قرار دارد، بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening، بازسازی فوق‌العاده‌ای از یکی از بزرگترین شاهکارهای تاریخ بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود.

Twinfinite: 80/100

چه تاکنون تجربه هیچ‌یک از بازی‌های Zelda را نداشته باشید و چه از آن دسته کاربرانی باشید که بازی Link’s Awakening را بیش از ده بار به پایان رسانده اید، در نسخه 2019 برای همه کاربران چیز‌های جدید و شگفت انگیزی قرار داده شده است. این نسخه یک بازسازی بسیار جذاب و چشم نواز بوده که همین امر، آن را به یکی از زیباترین بازی‌های کنسول نینتندوسوییچ تبدیل کرده است.

GameSpot: 80/100

در صورتی که مدت زمان زیادی از تجربه یکی از بازی‌های کلاسیک سری Zelda توسط شما می‌گذرد، بازی Link’s Awakening شما را به حال و هوای دهه 90 خواهد برد. این بازی در بسیاری از موارد سادگی قابل توجهی داشته و خط داستانی آن، به خوبی حس ماجراجویی را به کاربر منتقل می‌کند؛ نسخه 2019 این اثر بهترین راه برای تجربه این خط داستانی است. از همه این موارد مهم‌تر این است که در طول تجربه این عنوان لبخند بر روی لبان شما خواهد بود.

هم اکنون بازی The Legend of Zelda. Link’s Awakening برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا